Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Meysu Outlet AVM yönetiminde değişim!

17.11.2017 - 12:12

Meysu Outlet AVM’nin yönetiminde geçtiğimiz günlerde bir değişim söz konusuydu… AVM’nin yeni Genel Müdürü artık Adnan Arıkan. Ziyaretçilerinin beklentilerini karşılamak adına pek çok açıdan revizyona giren AVM, Arıkan’la birlikte yeni ve fark yaratan projelere de imza atacak gibi duruyor… Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız yeni Genel Müdür Arıkan, “Her şeyin çok hızlı tüketildiği içinde bulunmuş olduğumuz bu dönemde, bizler de ilgiyi en üst seviyelere çıkartacak yeniliklerle ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz” dedi. 

Adnan Arıkan’la beraber AVM’de ne gibi değişimler yaşanacak? AVM için planlarınız, atmayı düşündüğünüz adımlar var mı?
Her geçen sene daha da iyiye giden Meysu Outlet AVM‘de, ekip olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımaya devam edeceğiz. Yeniden kiralama ekibimizle birlikte marka karmamızı, ziyaretçilerimizin beklentilerini en iyi karşılayacak şekilde revize ediyoruz. Yapmış olduğumuz etkinlikler ile özellikle küçük yaştaki ziyaretçilerimize bayram coşkusu yaşatmaktayız. İçerisinde yaşamış olduğumuz toplum ve çevremize karşı olan sorumluluğumuzun bilinciyle, sosyal sorumluluk projelerine daha fazla yer vermeyi planlıyoruz. Ziyaretçilerimizi fark yaratacak etkinlikler ve ayrıcalıklarla buluşturmayı hedeflemekteyiz. Her şeyin çok hızlı tüketildiği içinde bulunmuş olduğumuz bu dönemde, bizler de ilgiyi en üst seviyelere çıkartacak yeniliklerle ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz.

Kimi AVM’ler outlet çatısı altında faaliyet gösterse de aslında gerek mağaza karması gerekse fiyat noktasında diğer AVM’lerden ayrışmıyor. Peki, Meysu Outlet AVM gerçekten outlet çatısı altında konumlandırılabilir mi? Bu konuda diğer AVM’lerden nasıl ayrışıyorsunuz?
Bu konuda en büyük avantajımız, sektörde bir dünya markası olan JLL  uzman kadrosu ile doğru yaklaşım ve çözümler üreterek,  diğer AVM’lerden farklılaşmamızı sağlamaktadır. Meysu Outlet AVM Kayseri’nin ilk outlet AVM’si, ziyaretçilerimize baktığımızda ise sadece Kayseri’den değil çevre illerden de ziyaretçilerimizin geldiğini görmekteyiz. Bu da bizim gerçek anlamda outlet hizmeti sunduğumuzun ispatı olarak değerlendirilebilir. Kaliteyi uygun fiyata almak için çevre illerden gelerek Meysu Outlet AVM’yi tercih eden ziyaretçilerimizin sayılarını da her geçen gün artırmayı planlamaktayız. Outlet kavramı maalesef Türkiye’de henüz tam olarak algılanamadı. Ziyaretçilerimizi bu konuda da mümkün olduğu kadar bilinçlendirdiğimiz taktirde, diğer AVM’lerden kendimizi ayrıştırma konusunda daha da hızlı yol alacağımızı düşünüyorum.

Meysu Outlet AVM için 2017 nasıl bir yıl oldu, AVM’nin 2018’e yönelik beklenti ve hedefleri neler?
2017 yılını 2016 yılı ile kıyasladığımızda ziyaretçi sayımızda ve cirolarda artış gözlemlemekteyiz. 2017 yılının beklentilerimizi karşılayan bir yıl olduğunu belirtebilirim. Her sene AVM sektör cirosu istikrarlı olarak büyümekte, 2018 yılında da cirosal ve ziyaretçi sayılarımızda tabii ki büyüme beklemekteyiz. Meysu Outlet AVM’yi tercih eden ziyaretçilerimize, daha keyifli anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Alışverişlerini güven içerisinde gerçekleştirecekleri, daha eğlenceli bir Meysu Outlet AVM olarak ziyaretçilerimizle bir arada olacağız.

nr

Yukarı