Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

METROMALL AVM’DE EV VE DEKORASYON ŞENLİĞİ

10.06.2021 - 16:19

Ankaralılara sunduğu ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren Metromall AVM 01-14 Haziran 2021 tarihleri arasında ziyaretçilerini “ Metromall Ev Dekorasyon Şenliği”  ile buluşturuyor.

01-14 Haziran 2021 tarihleri arasında pandemi kurallarına uygun olarak  -1 kat etkinlik alanında güçlü markaların konseptleri ile kurulan Metromall “Ev Dekorasyon Şenliğinde” ziyaretçilerimiz mobilyadan, aksesuara, beyaz eşyadan evlerinin ihtiyacına dair her şeyi bu alanda görme ve fikir edinme fırsatını bulacak. Düğün sezonunda yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere fikir verecek olan “Ev ve Dekorasyon Şenliği’nde” sürpriz kampanya ve etkinliklerde yer alacak.

Güçlü etkinliklere imza atarak açıldığı ilk günden beri başkentlilerin uğrak noktası olan, Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen alışveriş merkezi Metromall AVM, 200’e yakın markası, ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

nr

Yukarı