Ana içeriğe atla

ggh

METROMALL AVM ÖDÜLLERİNİ MARCOM ALTIN ÖDÜL İLE TAÇLANDIRDI

11.11.2021 - 17:52

Ayrıcalıklı alışverişin adresi Metromall AVM en iyi hizmet anlayışı ile ziyaretçilerini daima yeniliklerle karşılamaya devam etmektedir. Metromall AVM 4. yaşında da dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödüllerinden biri olan Marcom ödülünün sahibi oldu.

Metromall AVM 2017 yılından beri almış olduğu Europan Property, Hermes Creative ödüllerinden sonra 4. Yaşında da Marcom altın ödüle layık görüldü. 2021 Marcom ödüllerine yaklaşık 6.500 başvuru içinden Metromall AVM olarak, “Covid-19 Yerinde Aşı Uygulaması” döneminde toplum sağlığının iyileştirilmesi amacıyla sürdürdüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödüllerinden biri olan Marcom ödüllerine layık görülerek altın ödül kazandı.

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen, mimari ödüllü alışveriş merkezi olan Metromall AVM, 200’e yakın markası, ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Açıldığı ilk günden beri başkentlilerin uğrak noktası olan Metromall AVM birbirinden renkli etkinlik, kampanya ve ödüllere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

nb

Yukarı