Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Masallar Ülkesi Capacity’de

10.04.2017 - 17:36

Her ay çocukları renkli etkinliklerle buluşturan Capacity Alışveriş Merkezi, Nisan ayında minik ziyaretçilerini Masallar Ülkesine, en çok bilinen masalların kahramanı olmaya davet ediyor.

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity’de Nisan ayında 22-30 Nisan tarihleri arasında kurulacak Masallar Ülkesi’nde, Rapunzel, Külkedisi, Pinokyo, Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt gibi en sevilen masal kahramanları küçük konuklarını ağırlayacak. Alışveriş merkezinin ortak alanında kurulacak Masallar Ülkesi’nde çocuklar, Rapunzel’in meşhur kulesine tırmanmaktan Külkedisi’nin Balkabağı Arabasına binmeye, Gepetto’nun Pinokyo’yu yarattığı atölyesinde çalışmaktan, Aladdin’in Sihirli Sarayı’nda gezinmeye dek pek çok masalın büyülü dünyasına adım atma şansını yakalayacaklar.
Masallar Ülkesi’nin küçük ziyaretçileri, dünyaca tanınmış masalların Capacity Alışveriş Merkezi’nde kurulu platolarında masalları yeniden canlandırırken, atölyelerle yaratıcılıkları konuşturacak, sürpriz hediyeler ve gösterilerle eğlenceye doyacaklar.
Masallar Ülkesi’nin büyülü dünyasında;
•Rapunzel’in Kulesinde Tırmanma Aktivitesi
•Külkedisi’nin Bal Kabağı Arabası Fotoğraf Çektirme Etkinliği
•Gepetto’nun Pinokyo’yu Yaptığı Tezgahta Pinokyo Temalı Atölye Çalışmaları
•Karga ile Tilki Kukla Gösterisi
•Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sergisi
•Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Masal Dinletisi ve Sohbet
•Alaadin’in Sarayı Sahne Gösterisi gibi etkinlikler ile birbirinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri çocuklarla buluşacak.
Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, kafeleri, gece saat 02:00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.
 

nr

Yukarı