Ana içeriğe atla

ggh

Mars Sportif'in 90'ıncı kulübü MAC Akmerkez açıldı

18.03.2019 - 14:47

Yüksek kalite standartlarıyla bir spor kulübünden fazlasını sunan MAC, Akmerkez'de hizmete girdi. Türkiye'nin en geniş spor kulübü zinciri olan Mars Sportif, 90'ıncı kulübü olan MAC Akmerkez'le üyelerine ayrıcalıklı bir fitness deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

 

Türkiye'nin en prestijli spor kulübü MAC, Akmerkez'e yeni bir yaşam tarzı getirdi. İstanbul'un en yoğun alışveriş merkezlerinden olan Akmerkez'de açılan MAC kulübü, yüksek kalite standartlarıyla sporu yaşamın odağı haline getirmek isteyenlere eşsiz bir deneyim yaşatıyor. 1.310 metrekare alan üzerine kurulan MAC Akmerkez, ayda 170 TL'den başlayan fiyatlarla hem tecrübeli hem de spora yeni başlamak isteyen üyelerini fitness’la buluşturuyor. En gelişmiş spor ekipmanları, uzman eğitmen kadrosu, zengin grup ve bireysel ders seçenekleri eşliğinde yüksek standartlardaki kulüplerinde hizmet veren MAC, Akmerkez'de spora başlama imkanı sunuyor.

Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, MAC Akmerkez kulübü açılışıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Mars Sportif olarak 90'ıncı kulübümüz MAC Akmerkez'in açılışıyla Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri olarak konumumuzu daha da pekiştirdik'' dedi. 2019 yılının ilk üç ayında 6 yeni kulüp açarak büyük bir başarıya imza attıklarını belirten Uçanlar, ''Amacımız; genişleyen kulüp ağımızla birlikte Türkiye'de daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporun bir yaşam tarzına dönüşmesini sağlamak. 2019 yılında da kulüplerimizin kültürünü ve kalitesini farklı lokasyonlarda sporseverler ile buluşturmaya devam edeceğiz.'' diye konuştu.

MAC Akmerkez'de yer alan hizmetler şöyle:

-Gym-kardiyo alanı

-Ücretsiz grup dersleri

-Pilates, cycling ve boks stüdyosu

-Dinlenme odası

-Sauna

-Kiralık dolaplar

nb

Yukarı