Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Marmara Forum'a IPRA'dan Büyük Ödül

15.12.2016 - 13:28

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, '1 Lirayla Değişir Dünya' projesi ile IPRA Altın Küre Ödülleri’nde ‘Sivil Toplum Kuruluşları’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirdiği “1 Lirayla Değişir Dünya” projesi ile Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından her yıl düzenlenen IPRA Golden World Awards’ta (IPRA Altın Küre Ödülleri) Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ödüle layık görüldü.
Koruncuk Vakfı iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında Marmara Forum’da kurulan interaktif panoya yapılan 1 TL bağışlar sayesinde toplamda 30 bin TL’nin üzerinde para toplandı ve bu para korunma ihtiyacı olan 100 çocuğa yardım olarak geri döndü.
Bu yıl Katar’ın başkenti Doha’da yapılan ödül törenine katılan Marmara Forum Alışveriş Merkezi Müdürü Hakan Altın, kurum olarak sosyal sorumluluk projelerine ayrı bir önem verdiklerini belirterek, “1 Lirayla Değişir Dünya” projesi sayesinde korunma ihtiyacındaki 100 çocuğun dünyaları hakkında toplumda farkındalık yarattıklarını söyledi.
Altın, sözlerine şöyle devam etti: “Koruncuk Vakfı ile ortaklaşa hayata geçirdiğimiz bu projeyi hedeflerimiz doğrultusunda başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Proje kapsamında ziyaretçilerimizin bağışladığı 1 TL’ler sayesinde 100 çocuğun sağlık giderlerini karşıladık. Sosyal sorumluluk bilincini iş yapış süreçlerimizde önceliklendiren bir kurum olarak, bundan sonra da topluma dokunan projelere imza atmaya devam edeceğiz.”

nr

Yukarı