Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

MARKANTALYA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

14.09.2018 - 14:24

YÖNETİM VE KİRALAMA HİZMETLERİ GAYRİMENKUL ÇÖZÜMLERİ, AVRUPA’DA LİDER FİRMALAR ARASINDA YER ALAN APLEONA REAL ESTATE MANAGEMENT TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN MARKANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ AÇILDIĞI GÜNDEN BUGÜNE ARTAN ZİYARETÇİ GRAFİĞİ VE SÜREKLİ YENİLENEN MAĞAZA KARMASI İLE HEM ANTALYA HEM DE SEKTÖRDE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYE DEVAM EDİYOR.

Bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası büyük markalarla kaliteli bir alışveriş sunmanın yanında, sosyal yaşam merkezi konseptiyle öne çıkan, birbirinden ilginç sosyal aktivitelere, kültürel ve sanatsal etkinliklere imza atan MarkAntalya AVM, dünyanın dört bir köşesinden gelen misafirlerini ağırlıyor. 

ŞEHRİN TAM KALBİNDE
Lokasyonu itibariyle çok geniş bir müşteri kitlesi bulunan MarkAntalya,
“Şehrin Tam Kalbinde” yer alıyor. Konumu, kalitesi ve büyüklüğü ile Antalya’nın marka değerini yükseltmeyi de hedefleyen MarkAntalya, özellikle Kaleiçi, Kale Kapısı ve Yat Limanı gibi Antalya’nın simgesi olan tarihi merkezlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

BÖLGENİN EN ÖNEMLİ TİCARİ VE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ 
Ziyaretçi sayısını her yıl artıran MarkAntalya AVM, bugüne kadar 85 milyona yakın ziyaretçisini ağırlayarak büyük bir başarıya imza atı. MarkAntalya AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, Ağustos 2013’te açılan AVM’nin Antalya’nın sosyal hayattaki popülaritesini artırmanın yanı sıra şehrin çağdaş bir alışveriş merkezi ile bölgede önemli olanaklar sunduğunu dile getirdi. 

nb

Yukarı