Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

MARKANTALYA AVM ZİYARETÇİLERİN GÖZDESİ OLDU

07.03.2018 - 15:14

Bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası büyük markalarla kaliteli bir alışveriş sunmanın yanında, sosyal yaşam merkezi konseptiyle öne çıkan, birbirinden ilginç sosyal aktivitelere, kültürel ve sanatsal etkinliklere imza atan MarkAntalya AVM, Antalya’nın yanı sıra gerek yurdun gerekse de dünyanın her köşesinden gelen misafirlerini de ağırlıyor.

Ziyaretçi sayısını her yıl artıran MarkAntalya AVM, her ay 2 milyona yakın ziyaretçisine ev sahipliği yapıyor.

BÖLGENİN POPÜLARİTESİNİ ARTIRAN AVM

MarkAntalya AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, Ağustos 2013 tarihinde önemli bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak açılan MarkAntalya AVM’nin, Antalya’nın ve dolayısıyla tüm bölgenin sosyal hayattaki popülaritesini artırmanın yanı sıra, şehire çağdaş bir alışveriş merkeziyle bölgede önemli olanaklar sağladığını söyledi.
”Yaklaşık 55 bin metrekarelik kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası mağazaları, dünya ve Türk damak tadına hitap eden fast food işletmeleri, süper marketi, sinema salonları ve sosyal aktiviteleri ile keyifli ve güvenli bir ortamda alışveriş imkanı sunuyoruz” diyen Toydemir, sadece Antalya’ya değil çevrelerinde bulunan kentlere de hizmet verdiklerini bildirdi.

MARKANTALYA SOSYAL HAYATIN BİR PARÇASI OLDU

MarkAntalya’yı ticari işlevi bulunan bir yapı değil, sosyal hayatın bir parçası olarak gördüklerini belirten Toydemir şöyle devam etti:
“Hem yaşam hem de eğlence alanı olarak tüketimi keyifli kılacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İmza günleri, söyleşiler, çekilişler, şenlikler, şiir dinletileri, şovlar gibi birçok etkinlik yapıyoruz. Yaptığımız etkinliklerden son derece pozitif geri dönüşler alıyoruz. Diğer bir ifade ile ziyaretçi memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın sonucunu alıyoruz.”

ZİYARETÇİ İLE BİR BAĞ OLUŞTURULUYOR

Açıldığı günden bugüne kadar toplam 75 milyona yakın ziyaretçiyi MarkAntalya ’da ağırladıklarını belirten Toydemir ziyaretçileri ile aralarında bir bağ oluşturduklarını ve onlara hizmet vermenin bir adım ötesine geçtiklerini belirtirken sözlerine şu şekilde devam etti:
“Bütün veriler MarkAntalya’nın ne kadar güçlü, yaptığımız çalışmaların ne kadar iyi olduğunu ortaya çıkarıyor. Alışveriş merkezimize ailesiyle gelen ve burada geçirdiği zamanı artıran ziyaretçilerimizin sayısının her geçen gün arttığını gözlemliyoruz. Bu gelişmeler bizim artık sosyal yaşam alanı olarak görüldüğümüzün en büyük göstergesidir.

BİN 500 KİŞİ İSTİHDAM EDİLDİ

Mağaza karmasını daha da güçlendirdiklerini, son 2 ay içerisinde Mac Fit, Boyner Sports, Ekol’ün mağazalarını MarkAntalya‘da açtığını anımsatan Toydemir, AVM’deki mağazalarda yaklaşık bin 500 kişinin istihdam edildiğine dikkat çekti.

nr

Yukarı