Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT’TAN AYD BAŞKANI HÜSEYIN ALTAŞ’A TEBRIK ZIYARETI

10.07.2021 - 16:22

Geçtiğimiz günlerde Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin 13. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda dernek başkanlığına oy birliği ile yeniden Prof. Dr. Hüseyin Altaş seçilmişti. Hüseyin Altaş,  AYD Yönetim Kurulu olarak sektör dinamiklerine ve hassasiyetlerine her zaman olması gerektiği gibi birleştirici, uzlaştırıcı bir yaklaşımla katkıda bulunmaya devam edeceklerini , "Eskiden Erol Taş karakteri gibi acımasız algılanan alışveriş merkezleri yatırımcıları bugün babacan, iyi kalpli Hulusi Kentmen olarak algılanmaktadır. Bu dönemde basın, kamu otoriteleri ve ilgili bakanlıklarla da yakın temaslar devam etmiş, özellikle pandemi süreci yönetiminin en doğru şekilde sürdürülebilmesi ve kendimizi anlatma adına başarılı çalışmalar gerçekleştirilmiştir. AYD’nin yeni döneminde de aynı istikrarlı yönetim anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz." sözleriyle ifade etmişti.

 

MALLREPORT’TAN TEBRİK

MallReport Dergisi Genel  Yayın Yönetmeni Turgut Tahnal, güven tazeleyen Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş’ı ziyaret etti. Alışveriş merkezlerinin normalleşme sürecine hızla adapte olduğunu, pandemi döneminde uğranan zararın kısa süre içerisinde karşılanacağını belirten Hüseyin Altaş bu süreçte de AVM’lerin sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi. Kaleme aldığı makalelerini her ay bizimle paylaşan Hüseyin Altaş , 150. özel sayımızda da bizimle olacağını, çalışmalarımızı desteklediğini ifade etti.

SEKTÖRÜN ÖNÜ AÇIK, PANİĞE GEREK YOK

MallReport Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Tahnal’ın perakende sektörünün geleceği ile ilgili sorduğu sorulara olumlu yanıt veren Altaş, sektörün geleceğinin karanlık olmadığını söyledi. AYD Başkanı olarak çalışmalarına istikrarla devam edeceğini bildiren Prof. Dr. Altaş’ı  tekrar tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

nb

Yukarı