Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

KUZU EFFECT AVM 2 YAŞINDA

09.12.2021 - 11:59

  2019 yılı Kasım ayında kapılarını ziyaretçilerine açan Kuzu Effect AVM 2. Kuruluş yıl dönümünü dolu dolu kutladı. Birbirinden farklı etkinlikler ve konseptlerle Ankaralıların buluşma noktası olan Kuzu Effect, başkenti renklendirmeye devam ediyor.

   Pandemi koşullarına uygun olarak düzenlediği etkinliklerle Ankaralıları bir araya getiren Kuzu Effect,2. Yılına özel olarak ziyaretçilerine şahane bir Kasım takvimi sundu. Düzenlediği imza günleri, konserler, söyleşiler, yarışmalar ve çocuk panayırları ile her yaşa hitap eden bir etkinlik takvimi sunan Kuzu Effect AVM’de, tüm ziyaretçiler bu renkli dünyaya katıldı.
   Kuzu Effect AVM, 2. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Çocuk Panayırı” ile minikleri ağırlamaya devam etti. Kasım ayı boyunca; boyama atölyesinden sihirli kuma, pamuk şeker ikramından sosisli balona, minik ressamlar ve kapla etkinliğinden geoboard etkinliğine birçok faaliyette bulunan minikler, interaktif oyunlar ile “Çocuk Panayırı”nda eğlenirken öğrendi.
   Kuzu Effect AVM 2. Kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla düzenlenen etkinliklerden biri de Aşkın İstilası Yol, Aşkın İstilası Dem, İyiliğin Bilim Hali, İyiliğin Hareket Hali, Rüzgar ile Karahindiba kitaplarının yazarı Metin Hara’nın söyleşi ve imza günüydü.
   Sevenlerinden gelen soruları cevaplayan Hara “Dış dünyadaki renklerden çok ben manevi değerlere değer veriyorum. Bir şeyleri değiştirme zamanı geldi. Karşılıksız iyilik ve sevginin gücünü hatırlamamız gerekiyor " diye konuştu. Sevgi ve aşka dair gelen soruları da yanıtlayan başarılı yazar; 10 yıl önceki Metin’e göre daha çok seviyorum. Aşkın sevginin acının kaynağı değil büyülü hissin kaynağı olduğunu görüyorum.

   Aşk varoluş için çok önemli. Hayatınıza birini aldığınızda sonsuza kadar sürmeyebilir çünkü hayat bile kalıcı değil. Hepimiz birbirimizde misafiriz. Sevgi bu dünyada sığınabileceğimiz bir şey. Aşk benim hayatımda da merkezde. Hayatımdaki insanı değerli kılmayı seviyorum. Güzel kalplere denk gelin. Size kendinizi anımsatan insanlarla hayatı paylaşın” dedi.
   Amerika’da da birçok kurumsal firmaya eğitim ve seminer düzenleyen Metin Hara, söyleşisinin ardından kitapları ile gelen misafirleri sahnede ağırladı. Uzun süredir imza günü söyleşi gibi organizasyonlara katılmayan yazar, Kuzu Effect'in düzenlemiş olduğu etkinlikle sevenleriyle sohbet edip hasret giderdi. Böyle bir etkinlik sayesinde sevenleri ile buluşmanın mutluluğunu yaşadığını aktaran Hara “Bugün sizlerle buluşmama vesile olan Kuzu Effect yetkililerine teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

TAVADA TAVUK

Yukarı