Ana içeriğe atla

gf

KONYA’NIN HUZUR VEREN ALIŞVERİŞ MERKEZİ: NOVALAND AVM

06.04.2022 - 13:21

Mall Report olarak Nisan sayımızda Konya’nın mükemmel olma yolunda ilerleyen alışveriş merkezi Novaland Outlet AVM’nin Genel Müdürü Sinan Akdemir’i konuk ettik. Yaptıkları özgün çalışmalarla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Akdemir, tüm sorularımıza içtenlikle yanıt verdi.

Novaland Outlet Alışveriş Merkezi’ni tanıtarak, son günlerde aranıza katılan mağazalarınızdan bahsedebilir misiniz?

Toplam 67 bin 926 metrekare kapalı alanı, 127 mağazası, 2 bin 500 araçlık açık ve kapalı otoparkıyla Konya’nın çekim merkezi haline gelen Novaland Outlet Alışveriş Merkezi; bünyesinde dünya markalarını bulunduruyor. Toplam 2 bin 654 metrekarelik çocuk oyun alanına sahip olan Novaland, çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oldu. Sekiz konforlu sinema salonuyla, geniş görüşlü fi lmleri seyirci ile buluşturuyor. Mağazalarımıza gelecek olursak son zamanlarda alışveriş merkezimizde gördüğü ilgiden dolayı büyüme kararı alan LC Waikiki; Kids, Home ve Dream markalarını da bünyesine alma adına çalışmalarına son hızla devam ediyor. Yakın zamanda aramıza katılacak olan Samsung, alışveriş merkezimize yeni bir ivme katacak. Bünyemize katılan CED-GO, alışveriş yaparken çocuklarını güvenli ve eğlenceli bir yere bırakmak isteyen ailelere büyük konfor sağlayacak.

Novaland Outlet Alışveriş Merkezi’nin tercih edilmesindeki en büyük etmen nedir?

Genellikle seçkin ailelerin tercihi olan alışveriş merkezimiz huzurlu ve ferah olmasıyla, dünya markalarının birçoğunu bünyesinde bulundurmasıyla, oyun alanlarının fazla olmasıyla, geniş kapasiteli sinema salonlarıyla ve kafeleriyle ön plana çıkıyor.

Novaland Outlet AVM olarak müşteri memnuniyeti sizin için ne ifade ediyor?

Bizim için müşteri memnuniyeti evindeymiş gibi rahat ve huzurlu hissettirebilmektir. Konya’nın en havalı alışveriş merkezi olduğumuz için alışveriş merkezimize gelen insanlar sadece alışveriş yapmaya değil, keyifl i ve mutlu anları da yaşamaya geliyorlar.

Novaland Outlet AVM’yi Konya’nın cazibe merkezi konumuna getirmek adına hayata geçireceğiniz kampanya ve projelerden bahseder misiniz?

Novaland Outlet olarak özel gün ve haftaları çok önemsiyoruz. Özel günlere yönelik yaptığımız etkinliklerde sosyal medya takipçilerimizle güzel bir frekans yakaladık, hedef kitlemize uygun buluşmalar yaparak dikkat çekiyoruz. 8 Mart Kadınlar Günü’nde sosyal medyadan yaptığımız davet sonucu birbirini hiç tanımayan kadınları bir araya getirerek, yeni dostlukların oluşmasına vesile olduk. Dünya Kediler Günü’nde Konya’nın en güzel kedilerini seçerek alışveriş merkezimize davet ettik. Nerdeyse her ay yaptığımız Yöresel Ürünler Fuarı’mız büyük ilgi görüyor. Mağazalarımızla işbirliği içinde her hafta sosyal medya üzerinden çekilişler yaparak müşteri kitlemizi zenginleştiriyoruz. Yapacağımız özgün proje ve etkinliklerle ses getirmeye devam edeceğiz.

jyh

Yukarı