Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

KIKO Milano, Forum İstanbul’da

17.10.2016 - 12:03

Yenilikçi yaklaşımı, kozmetik ürünlerinde tüm ihtiyaçlara yanıt veren sonsuz renk yelpazesi ile kadınların kalbini fetheden İtalyan kozmetik markası KIKO Milano, Türkiye’deki 4. mağazasını Forum İstanbul’da hizmete açtı.

Dünyanın önde gelen sanat, moda ve tasarım merkezi Milano'nun atmosferini ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren KIKO Milano, İstanbul Capacity, İstinyePark ve Tepe Nautilus’dan sonra Türkiye’deki dördüncü mağazasını Forum İstanbul’da açtı.
KIKO Milano, Forum İstanbul’daki yeni mağazasında, markanın birbirinden renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarını stil sahibi kadınlarla buluşturacak.
Dünya moda başkentlerinde keşfe çıkan moda avcılarından oluşan özel bir ekip tarafından yürütülen araştırma ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkan eşsiz KIKO Milano ürün ve koleksiyonları, sosyal fenomenlerden, sokak modasından, bloglardan, gösteri, moda, yiyecek ve tasarım dünyasından esinlenilerek hazırlanıyor. 
Kişiye özel bir deneyim sunma vizyonuyla yola çıkan KIKO Milano’nun sıradan bir kozmetik alışverişinin ötesine geçerek, kadınları tüm duyulara hitap eden bir eğlence, mutluluk ve haz dünyasına davet ettiğini belirten Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ, “Kısa bir süre içinde İstanbul’daki dördüncü mağazamızı da hizmete açmaktan dolayı mutluyuz. Önümüzdeki dönemde İstanbul’a ek olarak açacağımız Ankara ve Bursa mağazalarımızla birlikte Türkiye’deki büyümemize devam edeceğiz. KIKO Milano’nun özel eğitimli kozmetik uzmanları ve makyözlerinden makyaj sırlarını öğrenmek ve doğru önerilerle farklı renkleri, yeni makyaj stillerini ve cilt bakım ürünlerini test etmek üzere tüm kadınları mağazalarımıza bekliyoruz” dedi. 

nr

Yukarı