Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

KidZania yılbaşında yüzlerce hediye kazandırıyor

13.12.2016 - 17:46

Dünyanın ilk Çocuklar Ülkesi KidZania, yeni yılı Aralık ayı boyunca yaptığı çeşitli etkinliklerle kutluyor. KidZania’da çocukları yılbaşı temalı birbirinden eğlenceli oyunlar ve sürprizler bekliyor. 

2017’yi karşılamamıza sayılı günler kala, çocuklara gerçek hayatın yansımasını sunan Çocuklar Ülkesi KidZania’da yeni yıl kutlamaları Aralık ayının başlamasıyla birlikte birbirinden güzel hediyelerin verildiği yılbaşı çekilişleriyle başlıyor. Tüm ay boyunca KidZania’ya gelen çocuklar hafta sonları yapılacak çekilişlerde çeşitli hediyeler kazanacak ve bol bol eğlenecekler. Meydanda, tüm misafirlerin katılımıyla yapılacak olan çekilişte, şanslı numaralar çocuklar tarafından çekilecek ve kazanan numaraların sahibi çocuklara birbirinden eğlenceli hediyeler verilecek.
Yılbaşı temasına göre değişen aktivite içerikleri, dev çam ağacı, ışıklandırılan sokaklar, ışık ve karlar ile süslenen ağaçlar, yılbaşı müzikleri ve yılbaşı içerikli çeşitli sokak oyunlarıyla çocuklar doyasıya eğlenecekler. Ayrıca; jonglör, tahta bacak, sihirbaz gösterileri gibi birçok sokak etkinliğinin de bulunduğu Çocuklar Ülkesi KidZania’nın yılbaşı eğlencelerinde çocukları birbirinden eğlenceli şovlar bekliyor.
 

nr

Yukarı