Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

KENTİN NEZİH YAŞAM ALANI WESTALIFE ZONGULDAK

10.05.2018 - 16:40

Sunduğu keyifli ve nezih alışveriş ortamı, ulaşılabilir lokasyonu, zengin mağaza karması ile WestaLife Zonguldak Alışveriş Merkezi, şehrin yeni buluşma adresi olarak 1 yıldır Zonguldaklıların hizmetinde...

Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığında 12 Mayıs 2017 tarihinde kapılarını açan WestaLife Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Batı Karadeniz’in önemli kentlerinden biri olan Zonguldak’ta, ağırlıklı konut yerleşimlerinin yer aldığı bölgede rahat bir ulaşım olanağı sunuyor. 
Güçlü markaları, ferah mimari yapısı, sosyal-kültürel etkinlikleri, yenilikçi yönetim anlayışı ile şehrin yeni çekim merkezi olarak hizmet veren proje, 18 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde 5 farklı katta, 50’den fazla marka ile hizmet veriyor. 
Ulusal ve uluslararası markaları, süpermarketi, bebek marketi, sineması, teknoloji marketi, çocuk eğlence alanları, kafe restoranları, terası, 72 konutu ile karma bir konseptte ziyaretçilerini ağırlayan WestaLife, Zonguldaklılar için keyifli bir buluşma noktası. 

ŞEHRE YENİ MARKALAR…
Alışverişin yeni adresi olarak Zonguldaklıları pek çok yeni marka ile buluşturan WestaLife, e-bebek, Vatan Bilgisayar, Hotiç, Yves Rocher, Journey, Kemal Tanca, Greyder, Altınyıldız Classic gibi ulusal ve uluslararası seçkin markayı ilk kez Zonguldak’a getirerek, çevre illerden de pek çok ziyaretçiyi ağırlıyor.  

SOSYAL VE KÜLTÜREL HAYATIN MERKEZİ
WestaLife, nezih bir yaşam alanı sunmanın yanı sıra, bünyesinde yer alan ileri teknoloji ile donatılmış 6 salonlu Türkiye’nin ilk dev perdeli sinema salonu, çocuk ve gençlere hitap eden bin 40 metrekare alan üzerine kurulu eğlence merkezi ve düzenlenen etkinlikleriyle Zonguldak ve çevre illerin sosyal ve kültürel açıdan gelişimini de destekliyor. 
WestaLife, çocuklar ve kadınlara özel düzenlediği atölye ve etkinlikleri, kampanyaları, araç çekilişleri, konser ve sergileri ile cazibe merkezi olmaya devam edecek.

nb

Yukarı