Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

KAZANDIRAN ALIŞVERİŞ TEPE NAUTİLUS’TA

27.01.2021 - 11:49

Tepe Nautilus, 27-28-29 Ocak tarihlerinde aynı gün içerisinde en fazla iki farklı alışverişte, toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, yeni yılın ilk ayında da kazandıran alışveriş kampanyalarına devam ediyor. 27-28-29 Ocak tarihlerinde Tepe Nautilus’a gelen ziyaretçiler, aynı gün içerisinde yapacakları en fazla iki alışverişte, toplam 350 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card’ın sahibi olacak.

Keyifli ve kazandıran alışverişin tadını her an doyasıya çıkarmak isteyenler, Tepe Nautilus Card ile kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılım sağlamak için fiş ya da faturalar ile birlikte, kampanya masasında Tepe Nautilus Card üyeliği gerçekleştirmek yeterli.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından ulaşabilirsiniz.

nb

Yukarı