Ana içeriğe atla

ggh

KASTAMALL AVM 27 AĞUSTOS’TA KAPILARINI AÇIYOR!

26.08.2021 - 16:38

Aras İnşaat tarafından Kastamonu’da inşa edilen KastaMall AVM, 27 Ağustos’ta ziyarete açılıyor.

Kastamonu’da İçinden geçtiğimiz acılı ve zor günlerde bir nebze de olsa bir nefes alma ve yardım alanı olabilirsek Kastamonu’ya kendi olanaklarımız ölçüsünde başka bir yönüyle de hizmet etmiş olacağız. Kastamonu’nun acısını paylaşıyor ve bu doğrultuda açılış etkinliklerimizi iptal ediyoruz. Sel felaketzedelerine yardım odaklı bir açılış süreci oluşturmaya çalışacağız.

Kastamall Kent Yaşamına Katkıda Bulunacaktır.

Mimari yapısı ve çevre düzenlemesi ile şehrin ikonu olmaya hazırlanan KastaMall AVM, içerisinde 135 daireli  rezidansın ve 150 odalı ve bölgenin ilk ve tek uluslararası markalı oteli olma özelliği taşıyan Dedeman Oteli’nin yer aldığı karma bir projenin bir parçası olarak hayata geçiyor. Doğrudan ve dolaylı olarak 700 kişiye iş imkânı sağlayacak proje, istihdama sunduğu katkıyla birlikte şehrin ekonomisini canlandırma, yarınlarına değer katma konusunda önemli bir işlev görecektir.

Farklı alan genişliklerinde 62 mağazanın yer aldığı proje; birbirinden özel kafe, restoran, sinema ve oyun salonlarıyla ziyaretçilerine hem alışveriş, hem de sosyalleşme keyfini bir arada sunuyor.

Mağaza Karması ile Bir İlk

KastaMall AVM gerek karma proje konseptinin bir parçası olması gerekse Kastamonu şehri için yeni markaları bünyesinde barındırması açısından da ilkleri temsil ediyor. D&R, Colins, Ebebek, Özdilek, Adl, Lcw Dream, Barrel’s&Oil, Paul Mark, Toyzz Shop, Arabica Cafe, Atasay, Cinegold, Este, Mad Parfumeur, Magic Play, Tanjant, Yves Rocher gibi dev markalar, KastaMall AVM ile Kastamonu’daki yerlerini alıyor. Bu markalarla birlikte KastaMall AVM ziyaretçilerine geniş bir alışveriş yelpazesi sunuyor. Erkek, kadın, spor ve çocuk giyimde U.S. Polo, Mavi, Colin’s, ADL, Altınyıldız Classics, Beymen Business, Paul Mark ve Barrel’s&Oil; ayakkabı ve spor giyim ürünlerinde FLO, Este ve Tanjant; İç giyimde Penti ve LCW Dream;  takı ve kuyumda Küppeli ve Atasay; ev ürünlerinde Karaca, English Home ve Özdilek; eğlence alanında CineGold ve Magic Play;  kitap ve oyuncakta  Toyzz Shop ve D&R; kozmetik ve güzellik alanında Mc Kuaför,  Yves Roches ve Mad Parfumeur; beyaz eşya ve teknolojide Siemens ve Oppo; yeme içmede  Burger King, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci, Çay Köşesi ve Arabica Cafe; market olarak Migros olmak üzere birçok marka KastaMall AVM çatısı altında hizmet veriyor.

KastaMall’ın 503 araç kapasiteli ücretsiz  otopark alanı ziyaretçilerinin kendi arabalarıyla gelip konforlu bir alışveriş yapabilmelerine imkân tanıyor. Alışveriş merkezine ulaşım ana yollara ve şehir merkezine yakınlığı sayesinde toplu taşıma ile kolaylıkla sağlanabiliyor. Alışveriş merkezi Valilik, İl Eğitim Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü gibi merkezi noktalara yakın bir lokasyonda yer alıyor.

nb

Yukarı