Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

JLL Türkiye tarafından yönetilen Atlantis AVM yenilendi / Atlantis AVM, headed by JLL, has been renewed

16.11.2016 - 10:12

Atlantis AVM Genel Müdürü Atilla Akay: “Meşakkatli bir süreç olan renovasyon süreci ile ilgili inşaat çalışmalarından dolayı zaman zaman sıkıntılı anlar yaşasak da nihayetinde doğru bir karar verdiğimizi anlatan olumlu geri dönüşler alıyoruz” dedi. 

“Although we have some problems from time to time due to the construction works, related to the renovation process, which is a troublesome process, we have received positive feedback after the renovation, which tells that we have made the right decision,” said Atlantis Shopping Center General Manager Atilla Akay.

Atlantis AVM’nin yakın zamanda bir renovasyon süreci yaşadığını biliyoruz. Gerçekleştirilen renovasyonla birlikte neler değişti Atlantis AVM’de? 
Atlantis, arasından bir bulvar geçen ve Botanik Köprü ile birbirine bağlanan iki binadan oluşan bir AVM. Renovasyon süreci ile birlikte Eğlence Merkezi ismini verdiğimiz binada yer alan yapı marketimizin yerleşimi değiştirildi. Yer değişiminden sonra cadde mağazası tadında yaratılan yeni alanların kiralamaları gerçekleştirilerek marka bilinirlikleri yüksek ve bölgede tek olan cafe-bistrolar ve büyük metrekareli mağazalar Atlantis ailesine katıldı. Ana binamızda ise marka karmamızı daha da güçlendiren, marka bilinirlikleri yüksek farklı sektörlerden markaları bünyemize ekledik. Yaşam alanları daha hijyenik ve kullanışlı hale getirildi. Yeni markalarımız ile birlikte bir “şehir merkezi” ve 7’den 70’e tüm ziyaretçilerimiz için bir “buluşma noktası” haline geldik. 

Bu yenilenme Atlantis AVM içerisinde yer alan markalar ve ziyaretçiler nezdinde nasıl karşılandı? Nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Meşakkatli bir süreç olan renovasyon süreci ile ilgili inşaat çalışmalarından dolayı zaman zaman sıkıntılı anlar yaşasak da nihayetinde doğru karar verdiğimizi anlatan olumlu geri dönüşler alıyoruz. Yeni markalar çekim güçleri ile birlikte mevcut markalarımızın gücünü daha da artırdı. Giriş sayılarımızda ve cirolarda önceki dönemlere göre yükselen bir ivme yakaladık. Bu doneler doğrultusunda yeniden kiralama sürecinde Atlantis için doğru markalar ile ilerlendiğini ve ziyaretçilerin bu durumdan memnun olduklarını söyleyebiliriz. 

 

We know that Atlantis Shopping Center has gone through a renovation process recently. What have changed at Atlantis Shopping Center with the renovation? 
Atlantis is a shopping center, where a boulevard goes through it and consists of two buildings, connected to one another by a Botanic Bridge. Location of the construction market, situated at the Building, we call Entertainment Center, has been changed through the renovation process. After the relocation, new areas, created like street stores, have been leased out and cafe-bistros and large stores with high brand recognition and unique in the region have joined the Atlantis family. We have also added brands from various sectors, with high brand recognition, which strengthens our brand mix even more. Living areas have become more hygienic and useful. We have become a “city center” and “meeting point” for all our visitors of all ages, with our new brands. 

What was the reaction of the brands at Atlantis Shopping Center and visitors  to this renovation? What kind of reactions do you receive?
Although we have some problems from time to time due to the construction works, related to the renovation process, which is a troublesome process, we have received positive feedback after the renovation, which tells that we have made the right decision. New brands have increased the strength of our existing brands even more with their attractiveness. We have reached an increase in the number of visits and revenues, in comparison to the previous periods. According to these data, we can say that we are moving with the correct brands for Atlantis in the new leasing period and the visitors are happy about this. 

nr

Yukarı