Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

İzmir Park Kadın Kulübü Şubat ayında da dopdolu

03.02.2017 - 18:04

İzmir Park Kadın Kulübü, atölye çalışmaları ve birbirinden öğretici seminerleri ile Şubat ayında da kadınların kılavuzu olmaya devam ediyor.

Konak-Eşrefpaşa’daki İzmir Park Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan ve bini aşan üye sayısıyla özellikle semt sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği Kadın Kulübü yine birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Soğuk kış günlerinde “Örgü Atölyesi” ile katılımcıların içini ısıtacak olan İzmir Park, Neslihan Paksoy’un eğitmenliğinde Salı ve Çarşamba günleri gerçekleşecek olan etkinlikte hem kadınların ev ekonomisine katkıda bulunacak hem de yeni hobiler kazanmalarına destek olacak.

Perşembe günleri kadınları bilgilendirici ve eğitici seminerlerle buluşturan İzmir Park,  9 Şubat’ta Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti Nur Altıncezve’yi konuk edecek. “Büyüklerden Çocuklara Masal Terapi” adlı seminerde Altıncezve, masalların hayatımıza nasıl rehberlik edebileceğini anlatacak. 16 Şubat’ta Uzman Fizyoterapist Osteopat Emrah Kurtoğlu, “Egzersizin Sağlığa Yararları” söyleşisinde vücudumuzu zinde tutmanın ipuçlarını verirken 23 Şubat’ta Diyetisyen Pınar Ergül de “Popüler Diyetlerin Vücuda Etkileri”ni anlatacak.

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde Kadın Kulübü kapsamında yapılan tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

nb

Yukarı