Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

İzmir Park 2 yaşında

20.01.2017 - 15:01

Kolay alışverişin adresi İzmir Park ikinci yaş gününü birbirinden renkli etkinliklerle kutluyor.

İzmir’li Savranoğlu Group’un ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak 2015 yılında ziyaretçileriyle buluşan İzmir Park Alışveriş Merkezi, ikinci kuruluş yıldönümü kapsamında misafirlerini eğlence dolu etkinliklerle buluşturacak.

İZMİR’DE İLK DEFA “MACERA DÜNYASI”
Sömestr tatilinin başlayacağı 20 Ocak’tan itibaren minik ziyaretçiler biriken tüm enerjilerini “Macera Dünyası”nda atacak. 7.5 metrelik tırmanma duvarı ve 6 parkurlu Macera Kalesi ile eşsiz bir tatil eğlencesi sunan etkinliğe, 3-15 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. İzmir’de ilk kez gerçekleşecek olan etkinlik her gün 12.00-20.00 saatleri arasında 5 Şubat tarihine kadar devam edecek.

“ŞEKER BANDO” İLE TATLI BİR KUTLAMA
İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin ikinci yaş günü kutlamaları kapsamında Şeker Bando takımı birbirinden renkli kostümleriyle 22 Ocak Pazar günü küçük büyük herkese eğlenceli dolu dakikalar yaşatacak. Pasta kadın ve 5 baston şeker adamdan oluşan ekip enerji dolu performanslarıyla izleyenleri büyüleyecek.

İzmir Park sosyal medya severleri de unutmadı. 20-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Printstand etkinliğinde #izmirpark2yaşında hashtag’i ile Instagram’da fotoğraf paylaşan tüm ziyaretçiler özel çerçeveli fotoğraflarını anında kazanma şansı yakalayacaklar. Trio müzik dinletileri, atölyeler, palyaçolar ve maskotlar ile coşku dolu bir kutlamanın yaşanacağı İzmir Park’ta ziyaretçilere ikinci yaş gününe özel sürpriz hediyeler de dağıtılacak

,

Yukarı