Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

“İyiliğe Dönüş” ile ihtiyaç sahiplerine iyilik

02.08.2017 - 12:05

CarrefourSA İçerenköy AVM, CarrefourSA Bursa AVM ve Palm City Mersin AVM, gerçekleştirdikleri “İyiliğe Dönüş” projesi ile ihtiyaç sahibi kişilere iyilik dağıttılar.

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA İçerenköy AVM, CarrefourSA Bursa AVM ve Palm City Mersin AVM gerçekleştirdikleri “İyiliğe Dönüş” projesi çerçevesinde ihtiyaç sahibi kişilere iyilik dağıttı. Hem misafirlerin hem de alışveriş merkezindeki mağazaların imkanlarını seferber ederek iyiliğe dönüştürmelerine öncülük eden proje kapsamında birçok etkinlik bir arada gerçekleştirildi.
Proje süresince her hafta sonu gerçekleşen “İmece Çocuk Atölyeleri” ile çocuklar hem kendileri hem de ihtiyaç sahibi arkadaşları için oyuncak tasarlayabildiler. Ayrıca her üç AVM’de yer alan “İyiliğe Dönüş Paylaşım Standı”nda farklı hediyeler toplandı; toplam 3 bin adet hediye ve bağış,  AİP (Acil İhtiyaç Projesi) Vakfı ile ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırıldı.
Proje kapsamında gerçekleşen bir diğer etkinlik ise iyilik ile ilgili öğütler veren  “İyilik Sözleri Sergisi”. Bu sergiyle beraber tarihte iz bırakan önemli din, bilim ve sanat insanlarının iyilik ile ilgili sözleri sergilendi.

MERT GÜLER İLE İYİLİĞE DÖNÜŞ
“İyiliğe Dönüş” projesi kapsamında ziyaretçiler, Mert Güler ile farkındalık ve iyilik temalı söyleşiye katıldılar. Daha sonra tüm ziyaretçiler “Sema Gösterisi” ile farklı bir deneyim yaşama imkanına sahip oldular.

nr

Yukarı