Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

İSTMARİNA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NE “STEVIE” YAĞMURU

14.09.2018 - 12:25

Moda, lezzet ve eğlenceyi denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden bir olarak kabul edilen, bu yıl 74 ülkeden 3 bin 900 katılımın gerçekleştiği 2018 yılı International Business Awards kapsamında 4 Stevie Ödülü birden kazandı.
İstMarina Alışveriş Merkezi açılış etkinlikleriyle, dünya çapında 150’den fazla profesyonelin yer aldığı jürinin değerlendirmesi sonucunda; “Yılın Kampanyası” kategorisinde “Altın Stevie”, “Yılın PR Kampanyası ve En İyi Tüketici Etkinliği” kategorisinde “Gümüş Stevie” ödüllerini kazandı. İstMarina, “En İyi Marka Deneyimi ” kategorisinde ise “Bronz Stevie” ödüllerine layık görüldü. 
İstMarina Alışveriiş Merkezi Müdürü Melih Çevik, dünyanın en itibarlı ödül platformlarından biri tarafından onurlandırılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Kazandığımız ödüller bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bu doğrultuda daha nice projelere imza atmak üzere bizleri motive ediyor. Kazandığımız uluslararası ödüller ile tüm dünya otoriteleri tarafından takdir edilen ödüllü bir AVM olmaktan gurur duyuyoruz. Elde ettiğimiz bu uluslararası başarıda, bütün alışveriş merkezi yönetim ekibimizin katkıları var. Yaratıcılıkları, vizyonları ve uygulamadaki özverili çalışmaları sebebi ile tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

nb

Yukarı