Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

İstinyePark’tan yılın en uzun gecesine özel alışveriş şöleni

19.12.2016 - 12:16

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettiği lokasyonların başında gelen İstinyePark, yılın en uzun gecesinin yaşanacağı 21 Aralık Çarşamba günü, Markalar Caddesi’nde bulunan mağazaları saat 24.00’e kadar açık olacak.  

Yılbaşına sayılı günler kala aradığınız her şeyi tek bir adreste bulmanızı sağlayan İstinyePark,  Kuzey yarım kürede yılın en uzun gecesinin yaşanacağı 21 Aralık Çarşamba günü, Markalar Caddesi’nde bulunan mağazaları saat 24.00’e kadar açık kalacak.
İstinyePark’ın Markalar Caddesi’nde yer alan mağazalarının açık olacağı 21 Aralık gecesi tam bir alışveriş şöleni yaşanacak. Uzun Alışveriş Gecesi’nde 22.00-24.00 saatleri arasında Markalar Caddesi’nde bulunan mağazalar ekstra indirim fırsatları sunarken, güne özel uygulanan sürpriz indirim fırsatları ile sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olacak.
Bir günlük avantajı değerlendirerek yeni yılda sevdiklerinizi, ilgi alanlarına, hobilerine ve ihtiyaçlarına uygun farklı hediye alternatifleriyle sevindirmek için İstinyePark’ta sunulacak olan 21 Aralık’a özel indirim fırsatını kaçırmayın!

nr

Yukarı