Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

İstanbul Cevahir’de “Seven Bilir”

13.02.2017 - 13:24

İstanbul Cevahir’in, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı “Seven Bilir” isimli etkinliği ile sevenler hem birbirlerini ne kadar tanıdıklarını test ediyor hem de eğlenceyi dorukta yaşıyor!

UYUMUNUZU TEST ETMENİN EN TEKNOLOJİK HALİ CEVAHİR’DE
Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 10-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği aktiviteler ile keyifli zamanlar yaşatırken birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunuyor. 1. kat orta alandaki “Seven Bilir”e katılacak çiftlerden biri, sanal gerçeklik gözlüğünü takarak kendisine sorulan sorunun cevabını çizmeye çalışacak. Ayrılan sürede çizimi gerçekleştiren ve çizimden yola çıkarak verilen cevabı doğru tahmin eden çiftler yaşadıkları bu benzersiz deneyimi kendilerine verilen tatlı bir hediye ile sonlandıracaklar.

SNAPMATİK İLE BU ANI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN
Ziyaretçiler, “Seven Bilir” etkinliği kapsamındaki snapmatik kioskunda bulunan özel filtreli snaplerden birini seçerek sevgi dolu fotoğraflar çektirebilecekler. Katılımcılar, çektirdikleri Sevgililer Günü özel temalı fotoğraflarını paylaşarak hediye çeki kazandıran bir Instagram yarışmasına katılabilecekler. Kendilerine hediye edilecek olan fotoğraf çıktıları ile bu benzersiz deneyimi ölümsüzleştirmiş olacaklar.

nr

Yukarı