Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

İSTANBUL CEVAHİR İLE İYİ HİSSET!

15.06.2017 - 15:58

İSTANBUL CEVAHİR “KENDİNİ KEŞFET, ÖĞREN, SEV, ŞIMART; MUTLU ET, MUTLU KAL” GİBİ KALBİ, RUHANİ, DÜNYEVİ, BEDENİ VE HAYATİ MOTTOLARDAN YOLA ÇIKARAK, İKİ AY SÜRECEK DEV BİR “İYİ HİSSET!” ETKİNLİKLERİNE İMZA ATTI! ETKİNLİK İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER ALDIĞIMIZ CEVAHİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ EREN TOPAL, SEANSLARA KATILAN ZİYARETÇİLERDEN BİRÇOK POZİTİF DÖNÜŞ ALDIKLARINI VE AMAÇLARINA ULAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIKLARINI DİLE GETİRDİ. 

İyi Hisset etkinliklerinden bahseder misiniz?
Gelişen teknolojiyle ve değişen dünya koşullarıyla kendimize daha az zaman ayırmayı, bedenimizi yormayı ve unutmayı alışkanlık haline getirdik. Günümüz koşullarının yarattığı olumsuzluklar neticesinde hem ruhsal hem de bedensel olarak zorluklarla karşılaşmaktayız. Bu zorlukları bertaraf etmek amacıyla hayata geçirdiğimiz İyi Hisset Etkinlikleri’nde başta İnsanagüven’in kurucusu Metin Hara ve ekibi olmak üzere birçok alanında uzman eğitmen ile birlikte çalışıyoruz. Proje kapsamındaki amacımız, ziyaretçilerin hayatın karmaşası içerisinde yaşadıkları stres ile kaybettikleri gülümsemeyi yeniden hatırlamasını sağlayacak bir aracı durumunda olmak ve onların alandan bir ilhamla ve bir hediyeyle ayırılmasını sağlamak. 

Projenin içeriği hakkında biraz detay verebilir misiniz? Hangi etkinlikler mevcut?
9 Temmuz’a kadar her gün devam edecek İyi Hisset Etkinlikleri, eğitim ve atölyeler olmak üzere iki bölümden oluşuyor.
Ana amacı ruh, beden ve zihin dengesini sağlamak olan eğitimler, Bedenim Gülümsüyor, Mutlu Aile Mutlu Çocuk, Etkili Beden Kullanımı, Etkili Beden İletişimi, Renklerin Gücü gibi konu başlıklarıyla hayata geçiyor.
Eğitimler ile birlikte yer alan interaktif etkinliklerde ise ziyaretçiler çiçek buketleri yapıyor, sabunlar süslüyor; şifalı, aromaterapik yağlar hazırlıyor ve sağlıklı yaşam ile ilgili atölyelere katılıyor. Hiçbir ücret ödemeden eğitimlere katılan ziyaretçilerimizin tümü alandan kendi elleriyle yaptıkları ürünlerle ayrılıyor.

Bu tür etkinliklerin ziyaretçilere kazanımları ne yönde oluyor?
Seanslara katılan ziyaretçilerden birçok pozitif dönüş alıyoruz, ancak en çok duyduğumuz söz öbeği “gerçekten de iyi, şu an daha iyi hissediyorum” oluyor.  Yaptığımız bu etkinliklerdeki asıl amacımız da tam olarak ziyaretçilerimizin kendilerini iyi hissetmeleri. Dolayısıyla etkinliklerimizin böylesine güzel ve somut etkiler yaratması, amacımıza ulaştığımızı gösterdiği için bizi de çok mutlu ediyor.

Son olarak ziyaretçilerinize ne söylemek istersiniz?
10 Mayıs’ta başlayan etkinliklerimiz, 9 Temmuz’a kadar devam edecek. 2 ay süreyle gerçekleşecek bu etkinlikler süresince herkesin yolunun en az bir kez Cevahir’e düşeceğini biliyoruz. Bizi ziyaret ettiklerinde birlikte iyi hissetmek için etkinlik alanına bekliyoruz.
 

nr

Yukarı