Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

İnegöl AVM, minik yönetmenleri ağırladı

06.10.2017 - 15:43

Geniş ürün yelpazesi ve eğlenceli aktiviteleriyle alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Minik Yönetmenler Etkinliği ile çocukları eğlenceli bir aktivite ile buluşturdu. 9-17 Eylül tarihleri arasında İnegöl AVM’yi ziyaret eden 4-9 yaş arası çocuklar geri dönüşüm malzemelerini kullanarak kurguladıkları karakterlerle hem bir filmin parçası oldu hem de doğayı korumanın önemini öğrendi.

7’den 70’e her kesimin uğrak noktası olan İnegöl AVM, eylül ayını çocuklara özel bir etkinlik ile karşıladı. 9-17 Eylül tarihleri arasında İnegöl AVM’yi ziyaret eden 4-9 yaş arası çocuklar, Minik Yönetmenler Etkinliği ile hayal dünyalarını filme yansıttı. 
Etkinlik kapsamında, geri dönüşüm malzemeleriyle hayal ettikleri karakterleri oluşturan çocuklar, isim verdikleri bu karakterlerle özel olarak kurgulanan doğa temalı sahneye çıktı. Eğitmenler tarafından yapılan yönlendirmeler ve bir tiyatro ekibinin de eşliğiyle mevcut hikayenin içinde kahramanlarını doğaçlama olarak canlandırdı. Bu esnada profesyonel bir ekip de çocukları filme kaydetti. 
Film bitiminde çocuklar, hazırlanan diğer platforma gelerek hem canlandırdıkları rolü ekranda izleyebildi hem de bu özel etkinliğe katıldıkları için Minik Yönetmen Sertifikası aldı. Ayrıca oluşturdukları filmi internete ve cep telefonuna yükleyebildi.
Program sayesinde “Geri Dönüşüm Malzemeleriyle Dünyayı Koru” teması çocuklara eğlenceli bir atmosferde anlatıldı.

nb

Yukarı