Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

İnegöl AVM 6. yılını kutladı

02.08.2017 - 12:02

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, 6. yaşını renkli etkinliklerle kutladı. 

Ferah, mutluluk veren mimarisi, geniş ürün yelpazesi ve eğlenceli aktiviteleriyle 7’den 70’e her kesimin uğrak noktası olan İnegöl AVM, 6. yılını kutladı. Sadece İnegöl için değil bulunduğu bölge için de önemli bir sosyal yaşam merkezi olan İnegöl AVM, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 6. yıl etkinlikleriyle yine alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıdı. 
İki gün boyunca süren ve 15 adet aracın yer aldığı klasik otomobil sergisi ile başta otomobil tutkunları olmak üzere tüm İnegöl halkını adeta zamanda yolculuğa çıkartan İnegöl AVM, Türkan Şoray, Belgin Doruk, Sadri Alışık ve Kadir İnanır gibi Türk sinema tarihinin unutulmaz sanatçılarının canlandırıldığı, canlı heykel sergisi ile de ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı.
6. yıl kutlamalarının ilk gününde sahne alan ve Türk müziğine damgasını vurmuş hit parçaları seslendiren Retrobüs Grubu ise tüm ziyaretçilere müzik şöleni sundu. 

İNEGÖL AVM 6. YAŞINDA UÇURUYOR KAMPANYASI…
6. yıl kutlamalarının ikinci gününde ise İnegöl AVM ziyaretçileri çok özel bir kampanya ile karşılaştı. Tam 60 kişi “İnegöl AVM 6. Yaşında Uçuruyor Kampanyası” kapsamında uçak bileti kazandı. Biletler, MC sunumlarıyla renklenen özel bir tören ile sahiplerine takdim edildi. Ayrıca İnegöl AVM, Temmuz ayı boyunca da ziyaretçilerine renkli dakikalar yaşatmaya devam ederek, Şener Kaya ile Jonglör Gösterisi’ni ve çocuklar için Balon Kukla Gösterisi’ni düzenledi.
 

nb

Yukarı