Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

H&M ile Capitol moda cennetine dönüşecek

17.10.2016 - 11:53

H&M, İSTANBUL’UN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ ARASINDA YER ALAN, ANADOLU YAKASI’NIN SEVİLEN BULUŞMA NOKTALARINDAN BİRİ OLAN CAPİTOL’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI.

“Türkiye’nin moda başkenti diyebileceğimiz İstanbul bizim de en önem verdiğimiz şehirlerin başında geliyor. H&M Türkiye olarak en fazla mağazamız burada bulunuyor. Anadolu Yakası’nın en köklü ve İstanbul’un ilk alışveriş merkezlerinden olan Capitol’un bizim için çok doğru bir lokasyon olduğuna inanıyoruz. Yenilenen mağaza dekorumuzun yer aldığı bu mağazamızla pek çok moda severi mutlu edeceğimize eminiz’’ diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner…
H&M Capitol mağazası, 2 bin 600 metre kare satış alanından oluşuyor ve müşterilerine H&M’in en sevilen son moda koleksiyonlarını sunuyor. H&M Capitol mağazasında kadın, erkek, çocuk, gençlerin favorisi Divided, yeni spor serisi H&M Sport, yeni kozmetik konsepti H&M Beauty ve aksesuarlar sunuluyor. 
Açılış günü moda severler için pek çok özel sürpriz hazırlandı: ’’Erken kalkan kazanır’’ sloganıyla sıraya giren ilk 100 kişi yüzde 20 indirim kazandı. Ayrıca açılış gününe özel bayram fırsatları ve seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim moda severlerle buluştu. H&M, Capitol’deki yeni mağazası ile 52 kişiye istihdam sağlıyor. 

nr

Yukarı