Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Hilltown’un Büyük Açılışına 2 Platinum Marcom Ödülü Birden

15.11.2018 - 12:05

Hilltown AVM, 2017 Yılında Ziyaretçilerine “Merhaba” Dediği Büyük Açılış Etkinlikleriyle Marcom’dan İki ‘Platinum’ Ödül Almaya Hak Kazandı.

Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Hilltown AVM, 2017 yılı ekim ayında gerçekleştirdiği, 3 gün 3 gece süren ‘Büyük Açılış’ etkinlikleriyle dünyanın en seçkin pazarlama organizasyonlarından MarCom Ödülleri’nde iki kategoride Platinum ödüle değer bulundu. 
Adalar manzarasına sahip restoranları, alışveriş caddeleri, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir konumu ve geniş eğlence alanlarıyla beğeni toplayan Hilltown AVM, Büyük Açılış nedeniyle binlerce ziyaretçiyi çeken başarılı bir kampanya gerçekleştirmişti. 
Konserlerden dans gösterilerine kadar geniş yelpazede etkinliklere imza atan alışveriş merkezi, ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği bu etkinlikleriyle Stratejik İletişim başlığı altında Ürün Lansmanı ve Özel Etkinlik kategorilerinde iki Platinum ödüle birden layık görüldü. 
İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konseptinde misafirlerini ağırlayan Hilltown AVM, misafirlerine yeni bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunuyor.

nb

Yukarı