Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Hastane söylentisine yetkili ağızdan açıklama

14.03.2017 - 15:10

İzmirlilerin değişmeyen buluşma adresi Agora Alışveriş Merkezi başarı dolu bir yılı daha geride bırakarak 14 yıldır İzmirlilerin gönlünde taht kuruyor.

2003 yılında hizmete açılan ve geride bıraktığı 14 yıl içinde İzmirliler için ayrı bir yeri olan Agora Alışveriş Merkezi’nin başarısı her geçen gün artan ziyaretçi sayıları ile katlanıyor. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, İzmir ve bölgesinin moda ve eğlence trendlerinin öncü ismi de olan Agora, sektörünün önemli oyuncularından biri olarak öne çıkıyor.

Agora Alışveriş Merkezi modern mimarisi, ferah bahçeleri, her kesime hitap eden marka karması ve İzmir’de ilk kez gerçekleştirilen etkinlik&kampanyaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile rakipleri arasında öne çıkarak istikrarlı başarısını sürdürüyor. Victoria’s Secret, Kemal Tanca, M.A.C. Cosmetics, Watsons, Lufian, Big Chefs, Dönerci Orhan, Jumbo, Jack&Jones, Jest Diamond mağazaları geride bırakılan yılda hizmete açılırken; Mudo Concept&Mudo Collection ve Derimod mağazaları yenilenen yüzü ile hizmet vermeye devam ediyor. 2017 yılı içerisinde hizmet vermeye başlayacak olan yeni markalar arasında geniş ve özgün ürün gamı ile hizmet veren farklı dekorasyonu ile rakiplerinin arasından sıyrılan Macro Center’da yer alıyor.

İzmir’de kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora AVM bünyesine yeni mağazaları katarak taze kan almanın yanı sıra dekorasyon yenileme çalışmalarına başlayacak. 2017 yılı içerisinde başlayacak olan dekorasyon çalışmaları alışveriş merkezi kapanışından sonra,  alışverişi ve ziyaretçileri etkilemeyecek şekilde gerçekleşecek.

14 YILLIK TECRÜBE, DEĞİŞMEYEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Bir neslin,  ailesi ve sevdikleriyle mutlu anlarını paylaştığı, güzel anılar biriktirdiği Agora Alışveriş Merkezi, uzun yıllardır İzmirliler için alışveriş merkezinden öte bir yaşam merkezi haline geldi. Dinamik ve başarılı çalışanları ile İzmir’de ki en tecrübeli yönetim kadrosuna sahip olan Agora Alışveriş Merkezi’nin başarısı hem 14 yıllık tecrübe hem de yüzde 100 İzmirli olmasına bağlıdır. Tüm işletme, operasyon, muhasebe ve pazarlama kadrosunun İzmir’de yer aldığı Alışveriş Merkezi’nin uzun yıllardır istikrarlı kalitesinin sürdürmesinin temel nedeni budur. İzmir’de doğan İzmir’de büyüyen ve tüm çalışanları ile İzmir ruhuna sahip olan Agora Alışveriş Merkezi en çok tercih edilenlerin arasında üst sıralarda yer alıyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; bir süredir Agora Alışveriş Merkezi’nin kapatılacağı hatta hastane olacağına dair asılsız söylentilerin çıktığını dile getirerek; “Bu tatsız söylentiler zaman zaman bizlerinde kulağına geliyor, 14 yıldır bizlerin yanında olan ziyaretçilerimizin bu asılsız söylentilere itibar etmediğini biliyoruz fakat tekrar belirtmek isterim ki ilk göz ağrımız ve gönülden bağlı olduğumuz İzmir Balçova’da bulunan Agora Alışveriş Merkezi ile ilgili asla satış düşüncemiz bulunmamaktadır” dedi.

İzmir’de yeni projelerinin çok yakında hayata geçeceğinin müjdesini veren Noyan; Türkiye’nin birçok bölgesinden alışveriş merkezi yatırımı ile ilgili teklif aldıklarını belirterek, projelerini satma düşüncelerinin olmadığını aksine yeni alışveriş merkezi projeleri ile ilgili satın alma ve yeni yatırımları değerlendirme düşüncelerinin olduğunun altını çizdi.

Hasan Noyan; başarının sürdürülebilirliği için edinilen tecrübelerin önemli bir husus olduğunu vurgulayarak; “Doğduğumuz şehir İzmir’de, İzmirlilerin sevgisiyle büyüdük, 2003’ten buyana sayısız tecrübe edindik, İzmir’de ki en tecrübeli ve en donanımlı yönetim kadrosuna sahibiz; biz İzmirlilerin ne istediğini, İzmirliler de bizim için ne kadar önemli olduklarını iyi biliyorlar” dedi.

Rekabette fark yaratmak için, içinde bulunulan zaman, toplum ve hizmetlerin iyi analiz edilmesi gerektiğini söyleyen Noyan; “Şirketimizin kuruluşu İzmir’dedir ve yönetim kadromuz İzmir’de yer almaktadır, İzmirlileri bu kadar iyi anlamamızın ve rakiplerimizin arasından sıyrılmamızın nedeni de budur” dedi. Agora İzmir Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiyle satılacağına dair asılsız söylentilere itibar edilmemesinin altını çizen Noyan;  daha uzun yıllar alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin mutlu anılarını paylaşmak için hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

,

Yukarı