Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

GELECEĞİN SANATÇILARI 23 NİSAN HAFTASINDA AKASYA’DA

10.04.2018 - 18:01

Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, bu yıl uzun sürecek. İstanbul Modern Çocuk Atölyeleri’nin Akasya’da düzenleyeceği etkinliklerle minik misafirler, 14-29 Nisan tarihleri arasında -1. Kat etkinlik alanında toplam üç hafta sonu boyunca sanatla buluşacak. 
Her zaman minik misafirleriyle özel olarak ilgilenen Akasya, bu yıl onların bayramını İstanbul Modern Çocuk Atölyeleri ile birlikte kutluyor. 14 Nisan Cumartesi itibariyle başlayacak olan çeşitli sanat etkinliklerinde üç hafta sonu boyunca 4-10 yaş arası çocuklar sanatın birbirinden farklı dallarında yaratıcılıklarını keşfedecek. 
6-10 yaş aralığındaki minik misafirler, her cumartesi minyatür ve geometrik kuklalar yaparken, kullanılmayan nesneleri geri dönüştürerek farklı bir gezegende yaşayan hayali bir canlı tasarlayacaklar. Pazar günleri ise 4-6 yaş arası misafirler aileleriyle birlikte katılacakları atölyelerde, çamurlara form verecek, çizgi sanatını öğrenecek ve patates baskısı yapacak.

EYÜBOĞLU KOROSU DA AKASYA’DA
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bir diğer sürprizi ise Eyüboğlu Korosu’nun vereceği konser olacak. Saat 14.00’da Akasya Meydan’da Eyüboğlu Eğitim Kurumları’nın öğrencilerinden oluşan koro ve orkestra, çocuklarla birlikte birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek.

nb

Yukarı