Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Galleria’dan yeni yıla özel hediye yağmuru

13.12.2016 - 17:50

Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria AVM, 2017’yi birbirinden iddialı hediyelerin yer aldığı yeni yıl kampanyası ile karşılıyor.

Eğlence ve alışveriş keyfini tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria AVM, 2017 yılını misafirlerine sunduğu yeni yıla özel hediyelerin yer aldığı kampanya ile kutluyor. Galleria AVM’de 1 Aralık 2016-15 Ocak 2017 tarihleri arasında toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan misafirler yeni yıl kampanyası kapsamında her 50 TL’ye bir çekiliş hakkı kazanıyor.    

KAZANDIRAN KAMPANYA
Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Galleria misafirleri; televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası, ses sistemi, PlayStation 4 oyun konsolu, tablet, cep telefonu ve küçük ev aletleri kazanma şansı yakalarken yeşil ve mavinin buluştuğu Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de ise çift kişilik bir gece oda ve kahvaltı, Mey Türk Restaurant’ta çift kişilik akşam yemeği, çift kişilik brunch, çift kişilik SPA ve çift kişilik çay saati paketi fırsatından da yararlanıyor.
Kampanyaya katılmak için Galleria’da 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler, AVM’de yer alan danışma ve kayıt noktalarında faturalarını ibraz ederek temin edebilecekleri biletleri doldurarak Milli Piyango İdaresi’nin gözetimindeki çekilişe katılma hakkını kazanıyor.
 

nr

Yukarı