Ana içeriğe atla

ggh

FUNDAROMA’NIN KİRALAMA VE YÖNETİMİ ECE TÜRKİYE’YE EMANET

27.12.2019 - 14:58

ECE Türkiye, Perakende Günleri 2019’da verdiği davette, başkent Ankara’da inşaatı devam FUNDAROMA alışveriş merkezi'nin kiralama ve yönetimi ile görevlendirildiğini açıkladı.  
 

32 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde yaklaşık 100 mağaza ile faaliyet gösterecek olan FUNDAROMA alışveriş merkezi, 100 rezidans, 94 ofis ve kent meydanından oluşan karma kullanımlı projenin bir parçası. Funda Grup’un yatırımcısı olduğu, 1,1 milyar TL yatırım hacmine sahip FUNDAROMA’nın 2021 yılının üçüncü çeyreğinde açılması planlanıyor.  

7/24 HAYATIN MERKEZİ OLACAK
ECE Türkiye CEO’su Stefan Zeiselmaier, “Mükemmel konumu ile FUNDAROMA, Ankara’da prestijli bir karma kullanımlı yapı olarak yükseliyor. Şehrin simgesi haline gelecek olan bu proje, yaşam ve çalışma alanlarını, alışverişi, yeme-içmeyi ve eğlenceyi bir araya getirerek 7/24 hayatın merkezi olacak. Seçkin markalar, restoranlar ve spa alanı bu benzersiz yaşam merkezini benzerlerinden ayırarak bulunduğu bölgenin yeni yüzü haline getirecek. ECE Türkiye, alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenecek. Bu çok özel projenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm gücümüzü, uluslararası bilgi birikimimizi ve Türkiye’deki tecrübemizi, FUNDAROMA’yı Çankaya’nın parlayan yıldızı olarak konumlandırmak üzere kullanacağız.” dedi.  

ANKARA'NIN YÜZÜK TAŞI
Funda Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şahin, “Büyük emek ve uğraşlar sonucunda titizlikle yürüttüğümüz projemiz, görkemli yapılara imza atmış Mimar Tümay Korucuoğlu ile Funda Grup A.Ş.'nin 40 yıllık inşaat tecrübe ve kalitesiyle gerçekleşen karma  bir projedir. Bu önemli projede, ECE Türkiye ile iş birliği yapmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. Üstü açılıp kapanabilen meydanı ve çok yönlü giriş-çıkış kapıları ile cadde havasında gezilebilecek konsept bir proje olma özelliğine sahiptir. Ankara-Çankaya'nın en kıymetli arazisi üzerinde konumlanan ve sıra dışı bir mimariye sahip olan inşaatımızın toplam alanı, 111 bin metrekaredir. Karma kullanımlı bu çok özellikli yapı, 21 katlı ofis ve 27 katlı rezidans kuleleri ile 3 kat üzerine inşa edilmiş alışveriş merkezinden oluşmaktadır. Ayrıca projemiz “Sign of the City” yarışmasında Türkiye genelinde karma proje dalında Premium Proje ödülünü almıştır. Projemiz, Çankaya Eski Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nün hemen yanında, yerleşim birimleriyle iç içe, cadde ve bulvarların kesiştiği bir kavşakta yer almaktadır. Ankara'nın yüzük taşı olan projemize herkesin yolu düşecek ve her yol Roma'ya çıkacaktır." dedi.

nb

Yukarı