Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Forum Trabzon'un Sevgililer Günü etkinlikleri dopdolu!

10.02.2017 - 13:52

Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında iki özel ismi ağırlamaya hazırlanıyor. 

Sevgililer Günü şöleni, şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'da yaşanacak. Trabzonlulara ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunan Forum Trabzon, 14 Şubat Sevgililer Günü saat 18.00'de ünlü astrolog ve oyuncu Hande Kazanova'yı ağırlayacak. Trabzonlularla burçlar ve aşk üzerine keyifli bir sohbet yapacak Kazanova, özel astroloji ve burç yorumlarıyla 2017’yi yorumlayacak.

Müziğe doymak isteyen Forum Trabzon ziyaretçileri ise 18 Şubat Cumartesi günü Cem Belevi mini konserine davetli. Sevilen şarkılarını Trabzonlularla birlikte söyleyecek Belevi, Forum Trabzon ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak. "Alışamıyorum" adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan sanatçı, konserin ardından da albümünü imzalayıp hayranlarıyla fotoğraf çektirecek. Müziği ve eğlencesi bol bu etkinliğin başlama saati 16.00…

Bu iki etkinlik de tüm Trabzonlulara ücretsiz. Sevgililer Günü coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen herkes, şehrin buluşma noktası Forum Trabzon'a davetli!

nb

Yukarı