Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Forum Trabzon, Trabzonluların tercihi olmaya devam ediyor!

10.04.2017 - 17:42

ŞEHRİN ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ FORUM TRABZON, TRABZONLULARIN HAFTANIN HER GÜNÜ TERCİH ETTİĞİ ADRES OLMAYA DEVAM EDİYOR. YAKIN TARİHTE YAPILAN KAPSAMLI BİR ANKETE GÖRE TRABZON HALKININ YARISINA YAKIN KISMI, HAFTADA EN AZ BİR KEZ FORUM TRABZON’U ZİYARET EDİYOR. 

Bölgenin buluşma noktası Forum Trabzon, gitmekten keyif alınan ve şehre renk katan bir adres olmaya devam ediyor. Yapılan bir araştırmaya göre, sunduğu avantajlı kampanyalar ve eğlenceli etkinliklerle her yaş grubuna keyifli vakit geçirme fırsatı sunan Forum Trabzon'un Trabzonluların yarısına yakın kısmının (ankete katılan il sakinlerinin yüzde 42’si) her hafta bir kere uğradığı bir adres olduğunu ortaya koydu. Forum Trabzon'u ayda bir kere ziyaret edenlerin oranı yüzde 36 olurken, yüzde 14'ün alışveriş merkezine haftada birden fazla uğradığı öğrenildi. 
Şubat ayında SOR Samimi&Ortalan Research araştırma şirketi tarafından 18-50 yaş aralığında yapılan algı araştırmasına göre Trabzonluların yüzde 44'ü alışveriş merkezine hafta sonu giderken, yüzde 37'si hem hafta sonu hem de hafta içi gidiyor. Forum Trabzon'a gelenlerin yarısından fazlası (yüzde 55) alışveriş merkezinde 1-3 saat vakit geçirirken, yüzde 33'ünün 3-5 saat kaldığı ortaya çıktı. Araştırmada öne çıkan bir başka nokta ise Forum Trabzon'a yüzde 69'lük bir kesimin arkadaşlarıyla, yüzde 52'lik bir kesimin ailesiyle, yüzde 44 oranında bir kesimin ise eşiyle geldiği. 

MODERN, FERAH VE BÜYÜK
Araştırmaya katılanların yüzde 93'ü alışveriş yapmak için Forum Trabzon'u tercih ettiğini belirtirken, yüzde 86'sı yemek yemek için, yüzde 66'sı gezmek ve dolaşmak için Forum Trabzon'a geldiğini söyledi. Etkinlik ve kampanyalar için Forum Trabzon'u tercih edenlerin oranı yüzde 61 olurken, yüzde 50'lik bir kesim arkadaşlarla buluşmak için alışveriş merkezine geldiğini belirtti. Forum Trabzon, araştırmaya katılanların yüzde 90'ı tarafından modern, ferah ve büyük olarak nitelendirildi. Forum Trabzon'da olması istenen hususlar hakkında da sorulan soruya cevap veren katılımcıların tamamına yakını (yüzde 97), alışveriş merkezinde bulamadıkları bir şey olmadığını ifade etti. 

'FORUM TRABZON ŞEHRE RENK KATIYOR'
Trabzonlulara avantajlı alışverişin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle sosyalleşme fırsatı sunmaya devam edeceklerini belirten Forum Trabzon Alışveriş Merkezi Yönetim Ekibi şunları iletti: "Yapılan bu araştırma, alışveriş merkezimizin Trabzonluların gitmekten keyif aldığı bir adres ve en sevilen eğlence mekanı olduğunu ortaya koyuyor. Buna ek olarak araştırmaya katılanların tamamına yakını Forum Trabzon’un şehrimize renk kattığını düşünüyor. Trabzon için ekonomik, sosyal ve kültürel bir değer olan alışveriş merkezimiz, Trabzonlulara layık olmak için onların hayatlarına dokunan kampanyalar, etkinlikler ve türlü hizmetler ile faaliyetlerine devam edecek."
 

nr

Yukarı