Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“ETKİNLİKLERDE GELENEKSEL İLE MODERNİ HARMANLIYORUZ”

10.05.2018 - 16:41

RAMAZAN AYINDA YAPILAN ETKİNLİKLERİN ÖNEMİ HAKKINDA KONUŞAN BRANDIUM AVM GENEL MÜDÜR YARDIMCISI GAZİ GÖRKEM OKAR, GELENEKSEL İLE MODERN ÇALIŞMALARI HARMANLAYAN ETKİNLİKLER DÜZENLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

vRamazan’ı büyülü havasını etkinliklerle ziyaretçilerine yaşatan AVM’lerde bu etkinliklerin önemi nedir?
Ziyaretçilerimiz bizim en önem verdiğimiz konu. Onların önem verdikleri ve hassasiyet gösterdikleri durumlarda bizlerin de ekstra önem ve hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Bundan dolayı bu zamanlarda yapılacak etkinliklerde ince eleyip sık dokuyoruz. Hem ziyaretçilerimizin değerlerine saygı gösteren hem de onların dinlenmelerini sağlayacak etkinlikler sunuyoruz. 

Ramazan’da müşteriyi en çok hangi etkinlikler cezbediyor? Siz ne tür etkinlikler düzenliyorsunuz?
Bizler ziyaretçilerimize hiçbir zaman müşteri gözüyle bakmadık, hele hele ramazan gibi özel zamanlarda onlara hiç müşteri gözüyle bakmıyoruz. Onların özel günlerde ekstra ilgi ve alaka düzeyini artırarak dinlenme zamanlarını nasıl daha kaliteli geçirmeleri gerektiğine yoğunlaşıyoruz. Müşteriyi cezbetmek yerine, zamanlarını kaliteli geçirme odaklı çalışmalar içerisindeyiz. Etkinlikleri ise bu kaliteli zaman geçirme üzerine inşa ediyoruz. Yoksa her AVM geleneksel etkinlikler üzerine yoğunlaşıyor. Bizler ise geleneksel ile moderni harmanlayan çalışmaları hayata geçiyoruz. 

Ziyaretçiler bu dönemde AVM’lerden neler talep ediyor?
Ziyaretçilerimiz bizlerden özel günlerde ibadetlerini rahatça yerine getirebilmeyi, gerektiğinde sağlık problemlerini giderebilmeyi ve huzurlu zaman geçirebilmeyi talep ediyor. Bizler de bu tür zamanları önceden ön görerek onların ihtiyaçları için erkenden çalışmalara başlıyor ve planlarımızı çıkartıyoruz. Olabilecek durumları önceden planlayarak deneyimliyor ve karşılaşabileceğimiz vakaları anında çözümleyebiliyoruz. 

Etkinlikler daha çok hangi saatlerde yapılıyor? 
Etkinliklerimizde çok fazla değişiklik yapmıyoruz. Sonuçta tüm ziyaretçilerimizi düşünmemiz gerekiyor fakat özel günlerde ekstra seanslar koyuyoruz. Böylece tüm ziyaretçilerimize eşit mesafede yaklaşmış oluyoruz. 

Ramazan ayından dolayı açılış ve kapanış saatlerinizde değişiklikler olacak mı?
Bizler ziyaretçilerimizden gelen bildirimler ile ilerliyoruz. Onlardan gelen geri bildirimleri sürekli ölçüyoruz. Kendilerinden gelen talepleri değerlendirip anında çözüme ulaşıyoruz. Bu tür sorularda ziyaretçilerimizin tavırları oldukça önemli oluyor. 

nb

Yukarı