Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“ETKİNLİK VE KAMPANYALARLA MÜŞTERİLERİN TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

14.08.2018 - 17:09

RINGS AVM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDEN AVM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE GELEN SELÇUK ŞANLI, YENİ DÖNEM PLANLARI HAKKINDA KONUŞTU.

Selçuk Bey öncelikle meslek hayatınızla ilgili bizi biraz bilgilendirebilir misiniz? AVM sektörüne geçişiniz nasıl oldu?
Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladım. Alışveriş ve perakende sektörüne ise yatırımı Selin Yapı A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Rings Alışveriş Merkezi’nde 2014 Kasım ayında işletme müdürü olarak göreve başlayarak geçmiş oldum. Kariyer hayatımı planlarken, farklı sektörlerde yapmış olduğum iş tanımlarım sayesinde bilgi ve deneyimlerimi sürekli geliştirdim.

 EKİP RUHU VE TAKIM ÇALIŞMASI ÖNEMLİ
 Rings AVM’de uzun bir süre işletme müdürü olarak devam ettiniz. AVM Müdürlüğü görevine geçiş sürecinizden bahseder misiniz? Planlarınız nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişimi en hızlı olan ve geleceğin itibar bölgesi Sancaktepe’nin tam kalbinde açılan; bölgenin ilk karma projeli, konut ve AVM’yi bünyesinde barındıran Rings AVM; gerek mimarisi, özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslararası çok seçkin markalarıyla İstanbul ve Anadolu Yakası’nın dikkat çeken, hayat vaat eden alışveriş merkezi durumundadır. 
2018 Haziran ayı itibariyle Rings AVM Müdürü olarak görevime devam etmekteyim. Başarılı bir AVM yönetiminde oluşturulacak ekip ruhu ve takım çalışmasının payı oldukça önemlidir. Bu ilkeyi baz alarak ekibimi de aynı heyecanla yöneterek AVM’mizi birlikte daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Her geçen gün artan AVM sayısı sektörde rekabeti de artırıyor. AVM’ler müşteriler açısından birer sosyal yaşam merkezi haline geldi. Bu tarz AVM’ler müşterilerine sadece eğlence içeriği değil; aynı zamanda sosyal yaşam alanı da sunuyor. Yönetimini yapmış olduğum Rings Alışveriş Merkezi de ziyaretçileri için bir sosyal yaşam merkezi niteliğindedir. Artan rekabet çerçevesinde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımıza öncelik vereceğiz. 

ETKİNLİKLER MARKALARLA UYUM İÇERİSİNDE OLMALI
Yeni dönemde yapmayı planladığınız etkinlikler var mı?

Planlamalarımızı yaparken özel konseptlerde etkinlikler planlamaya ve ziyaretçilerimizi farklı konseptlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra ziyaretçi profilini de göz önünde bulunduruyoruz. Etkinlik planlamasında önem verdiğimiz bir diğer husus ise, etkinliklerimizin bünyemizde bulunan markalarla uyum ve birlik içinde yürütülmesi. Düzenlediğimiz etkinliklere kiracılarımızı da entegre ederek, onlarla işbirliği yapıyoruz. Düzenlenen etkinlikler ve hediye kampanyaları Rings AVM ziyaretçileri tarafından tercih edilebilir olduğu için ziyaretçi sayısı ve ciro artışında önemli rol oynuyor. Düzenleyeceğimiz etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerimizin tercihi olmaya devam edeceğiz. 


 

nb

Yukarı