Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Endülüs Park’a yeni markalar ekleniyor

17.10.2016 - 14:23

Bursa’nın en seçkin bölgelerinden Nilüfer’de yer alan Endülüs Park, mağaza karmasını güçlendirmeye devam ediyor. Migros, Simit Sarayı, Fix Silver, Vitamin Cafe ve Nanun şimdi Endülüs Park’ta!

“Festival Tadında Alışveriş” sloganıyla geçtiğimiz mayıs ayında kapılarını açan Endülüs Park, Bursa’nın ilk üzeri açılabilir alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Endülüs Park yeni açılan mağazaları ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bursalılar, bol çeşitli ürünleriyle Migros’tan ev ihtiyaçlarını karşılarken en güzel ve farklı aksesuar modellerini Fix Silver’da, sıcacık simitleri Simit Sarayı’nda, enerji depolayacakları içecekleri Vitamin Cafe’de bulacaklar. Ayrıca Akdeniz mutfağından lezzetler sunan restoran Nanun’da keyifle vakit geçirecekler.
Endülüs Park ile Bursa’ya ilk kez gelen markalar arasında dünyaca ünlü giyim markası H&M, kaşmir ve ipek tutkunlarının vazgeçemediği marka Silk&Cashmere, gurme dondurma Cold Stone ve üçüncü dalga kahvenin lezzetli adresi M.O.C yer alıyor. Endülüs Park, tüm Bursalıları festival tadında bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

nb

Yukarı