Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“EN HAVALI ALIŞVERİŞ” FORUM GAZİANTEP’TE

27.12.2019 - 14:53

Forum Gaziantep alışveriş merkezi, bugüne kadar örneğine rastlamadığımız bir proje ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Günümüz çağında yaşamımızın bir parçası haline gelen alışveriş merkezleri, müşterileri için neredeyse her hafta farklı bir kampanya ve etkinlik düzenliyor fakat haberin detaylarını okuduğunuzda siz de şaşıracaksınız.

TÜRKİYE’DE BİR İLK 
Türkiye’de ilk defa bir alışveriş merkezinin ana giriş kapısına helikopter inerek, alışveriş yapan ziyaretçileri alıp tekrar kalkış yaptı. 1,5 saat boyunca ailelere, helikopterle Gaziantep turu hediye eden Forum Gaziantep; 2018 yılında da 40 tonluk, 1978 model yolcu vagonlarını mağazaya dönüştürerek nostaljik figürlerle modern alışveriş kültürünü bir araya getirmiş, bu projeyle 2019 yılında Londra’da gerçekleşen “ ICSC Solal Marketing Awards” platformunda ödül alarak Türkiye’ye dönmüştü.
Konuyla ilgili açıklama yapan   Alışveriş Merkezi Müdürü Ahmet Çakmak, “Forum Gaziantep yönetimi olarak, ziyaretçilerimize yeni deneyimler ve fırsatlar sunmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Hızla değişen piyasa koşullarına bağlı olarak, yeni ve farklı olmayan hiçbir pazarlama aktivitesinin insanlar tarafından farkındalık uyandırmadığı bilinciyle bu projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında, alışveriş yapan ziyaretçilerimize havadan Gaziantep turu hediye etmeyi planladık ve kiraladığımız helikopter alışveriş merkezimizin ana giriş meydanına iniş yaparak, ailelere 1,5 saat süre ile Gaziantep’i gezdirdi. Helikopterin iniş esnasında binlerce insanın şaşkınlığı ve ilgisi ile karşılaşmak bizi son derece mutlu etti.” diye konuştu.

GGGEVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNİ GÖKYÜZÜNDE KUTLADILAR
1,5 saat süreyle helikopterle Gaziantep turu kazanan bir ailenin, evlilik yıl dönümlerinin uçuş gününe denk geldiğini belirten Alışveriş Merkezi Müdürü Ahmet Çakmak, “Bu durum bizim için de sürpriz oldu. Ailenin bu özel gününe ev sahipliği yaptığımız için son derece mutluyuz.” dedi.

AKLIMIZ HAVADA KALDI
Helikopter alışveriş merkezin giriş kapısına indikten sonra, Forum Gaziantep müşterilerinden Mustafa Kamil Bilgin, Burcu Bozkurt Bilgin ve 4 yaşındaki çocukları Mustafa Poyraz Bilgin’i alarak tekrar havalandı. Bilgin ailesi, “Bugün gerçekten her anlamda havalara uçtuk çünkü bugün evliliğimizin 5.yıl dönümü ve bu özel günümüzü gökyüzünde kutladık. Hayatımızda ilk defa helikoptere binmenin heyecanını taşıyoruz. Bizim için gerçekten unutulmaz bir deneyim oldu. Gökyüzünden Gaziantep’i izlemek son derece heyecan vericiymiş. Özellikle 4 yaşındaki oğlumuz Mustafa Poyraz ile, bu anı yaşamak bir anne baba olarak bizleri çok mutlu etti. Alışveriş merkezi yönetimine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
 

nb

Yukarı