Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

En güzel yaz hediyeleri Capacity Alışveriş Merkezi’nden…

12.05.2017 - 17:38

Bakırköy’ün buluşma noktası Capacity, ziyaretçilerine otomobilden yaz tatiline kadar birbirinden muhteşem hediyeler kazandırıyor!

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity’nin, “Yaz Kampanyası” 22 Nisan-28 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek. Alışveriş merkezinin içindeki mağazalardan 100 TL’lik alışveriş yapan 1 talihli son model Hyundai Tucson otomobil, 12 şanslı çift ise yaz tatili kazanma fırsatını yakalayacak. 
Capacity’nin, “Yaz Kampanyası” çekilişine katılan 12 şanslı ziyaretçi Titanic Beach Lara Otel/Antalya, Tui Magic Life Water World Belek/Antalya, Tui Magic Life Sarıgerme/Marmaris, Tui Magic Life Belek/Antalya, Tui Magic Life Bodrum Imperial, Pegasos Resort Alanya otellerinde iki kişilik her şey dahil tatilin sahibi olacaklar. Yaz Kampanyası’nın büyük ödülü ise Hyundai Tucson 2017 model otomobil. 

ÇEKİLİŞE KATILMAK ÇOK KOLAY!
Kampanya süresinde alışveriş merkezi içerisindeki mağazalardan toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapmak çekilişe katılmak için yeterli. Ziyaretçiler 28 Haziran akşamına kadar kampanya standına uğrayıp, kayıtlarını gerçekleştirebilecekler. 1 Temmuz tarihinde gerçekleşecek çekilişte hediye kazanan talihliler, Capacity Alışveriş Merkezi kurumsal web sitesinde ve alışveriş merkezi içerisinde ve 7 Temmuz 2017 tarihinde Posta gazetesi ile duyuruluyor olacak.

nr

Yukarı