Ana içeriğe atla

gf

EĞER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZ ARTIYORSA MARKA DEĞERİNİZ GÜÇLENİYORDUR

06.04.2022 - 14:12

2017 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ve hayata geçirdiği renavasyon ve inovasyon çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini artırarak marka değerini güçlendiren Novada Menemen, bulunduğu lokasyon itibariyle de bölge halkı ile yerli ve yabancı turistler için bir cazibe merkezi konumuna ulaştı. Novada Menemen AVM Teknik ve Operasyon Müdürü Nevzat Tütüncü ile Nisan sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşide Tütüncü; Novada Menemen’in marka değerinden, yaptıkları yeniliklerden ve sektörde kendilerini farklılaştırmak adına gerçekleştirdikleri çalışmalardan bahsetti.

Marka değerinizden bahseder misiniz?

Novada Menemen AVM olarak kapılarımızı 2017 Haziran ayında ziyaretçilerimize açtık. Her yıl kiralanabilir alanımızın, ziyaretçi sayımızın artması işimizi en iyi şekilde yapmamızın sembolüdür. Şayet bir marka iseniz, işinizi bir bütün olarak en iyi şekilde layığıyla yapmanızı gerektirir. Ziyaretçiler artık sadece para harcayacakları bir alışveriş merkezinden ziyade konforlu, kaliteli bir zaman geçirecekleri yaşam alanları istiyorlar. Bu sebeple Novada Menemen markamızı sadece kiracılarımızla değil, yeni renavasyonlar ve inovasyonlarla güçlendirerek müşteri memnuniyeti için ekip olarak fark yaratmayı hedefl iyoruz. Kiracılarımızdan ve ziyaretçilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler de konudaki başarımızı kanıtlar niteliktedir.

Yapmış olduğunuz renavasyon ve inovasyonlar nelerdir?

2017 yılında tamamen açık hava konsepti ile kapılarımızı ziyaretçilerimize açmıştık. Sonraki yıllarda yapmış olduğumuz renavasyon çalışmaları ile konseptimizi yarı açık konsepte dönüştürerek konforu daha da artırdık. Her zaman inovasyon çalışmalarına önem vererek küçük dokunuşlarla dahi farkındalık yaratarak, sıradanlıktan uzaklaşmayı tercih ettik. Misafi rlerimizin her geldiklerinde bir farklılık görmesi, memnuniyetlerini artırdığı gibi kaliteli ve güzel vakit geçirmelerini sağlıyor. Novada Menemen olarak farkındalık sizin için önemli.

Bunu nasıl sağlıyorsunuz?

İzmir bölgesinde bir ilke imza atarak, teras katta açık hava konsepti ile oluşturduğumuz Novada Masal Park ve her hafta sonu düzenlediğimiz dolu dolu çocuk etkinliklerinin yer aldığı Çocuk Klubümüzle minik misafi rlerimizin keyifl i ve kaliteli zaman geçirmesini sağlıyoruz. Gelecek günlerde de ilklere imza atmayı planlayarak minik misafi rlerimiz kadar genç misafi rlerimizi de memnun edecek projelerimiz var. Ayrıca küçük bütçelerle küçük dokunuşlar dahi dikkat çekici sonuçlar doğurabiliyor. Novada Menemen’de sürprizler hiç bitmeyecek.

jyh

Yukarı