Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Ege Perla AVM kapılarını açtı

06.10.2017 - 16:07

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İzmir Körfez’de hayata geçirdiği Ege Perla AVM, kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan ve Kanyon Yönetim tarafından yönetilecek Ege Perla, sadece alışveriş ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere kurgulandı.
Her katında kendine özgü, farklı konseptiyle dikkat çeken 100’e yakın yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapacak olan Ege Perla, 490 milyon TL’lik yatırımıyla İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olmaya aday. Ege Perla; lezzetten modaya, iyi yaşamdan eğlenceye pek çok alanda adından söz ettirirken, İzmirlileri, kendini İzmirli hissedenleri ve İzmir’in büyüsünü bilenleri de bu keyfi paylaşmaya davet ediyor.

YILDA 6 MİLYON 500 BİN ZİYARETÇİ HEDEFİ
Ege Perla, Big Chefs, Hayal Kahvesi, JO Kohen’in işletmeciliğinde Kat2 sokak lezzetleri, Murano’s Italian Kitchen, Vakko Patisserie, Gap Kids, Koton, Mark&Spencer, Mavi, Mudo Concept&Collection, D&R, E- Bebek, Macfit, Paşabahçe gibi birbirinden lezzetli restoranları ve en seçkin moda markalarını da misafirleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Her yaştan misafirin eğlenceyi doya doya yaşayacağı Playtown, Play Zone ve Sports Cafe, 956 araç kapasiteli otoparkı, spor merkezi, sinema salonu ve kendine has tarzıyla İstanbul’dan İzmir’e taşınacak tiyatro TOY Ege Perla ise, Ege Perla misafirleri ile buluşacak.
Yıllık 6 milyon 500 bin misafiri ağırlamaya hazırlanan Ege Perla, ayrıca yan tarafında oluşturduğu 16 bin metrekarelik kıyı bandı düzenlemesi ile kent parkı haline getirilen alanı ve bin metrekarelik çocuk oyun alanını İzmir halkının kullanımına sunuyor.

nb

Yukarı