Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

EGE PERLA AVM KALİTESİNİ ÖDÜLLERLE TESCİLLENDİRİYOR

16.07.2019 - 09:38

ÖDÜLLERİN EN ÖNEMLİ KATKISININ İZLENİLEN YOLUN DOĞRULUĞUNUN ULUSLARARASI ARENADA TESCİLLENMESİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN EGE PERLA AVM MÜDÜRÜ ERSİN BAL, ALDIKLARI HER ÖDÜLÜN SORUMLULUK BİLİNÇLERİNİ ARTIRDIĞINI İFADE ETTİ.

Ege Perla olarak en son hangi alanda hangi ödülü aldınız? 
Ege Perla olarak en son geçen yıl 30’dan fazla ülkeden binlerce projenin yarıştığı Stevie Awards’ta “Yılın Pazarlama Kampanyası”, “En İyi Marka Deneyim Etkinliği”, “En İyi Halkla İlişkiler Etkinliği” ve “En İyi Etkinlik” olmak üzere 4 farklı dalda bronz ödül aldık.

Bu ödülleri kazanmaya sebep olan etkenler neler oldu?
Ege Perla olarak trendleri yakından takip ediyor, hayata geçirdiğimiz etkinliklerde misafirlerimize farklı deneyimler yaşatacak içerikler üretmeye özen gösteriyoruz. Ortaya koyduğumuz bu yenilikçi yaklaşımımız sayesinde İzmirlilerin beğenisini kazanıyoruz. Misafirlerimizden gelen olumlu geri bildirimler bizler için en büyük ödül. Bu geri dönüşler, İzmir’e değer katan içeriklerimiz ve aldığımız ödüller bir yandan bizleri motive ederken diğer yandan bizim için bir gurur kaynağı oluyor. 

Ege Perla AVM şimdiye kadar hangi ödülleri aldı? 
2017 yılında şehirlere değer katan projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards’ta , ‘En İyi Ofis’ ve ‘En İyi Yerel Merkezli AVM’ kategorilerinde Sign of the City seçilen Ege Perla, geçen yıl ise Steve Awards’ta “Yılın Pazarlama Kampanyası”, “En İyi Marka Deneyim Etkinliği”, “En İyi Halkla İlişkiler Etkinliği” ve “En İyi Etkinlik” dallarında bronz ödüle layık görüldü.

AVM’lerin kazanmış oldukları ödüllerin ziyaretçi ve sektörel anlamda geri dönüşleri nelerdir? Almış olduğunuz ödüllerin Ege Perla AVM için önemi nedir? Daha fazla sorumluluk ve misyon yükledi mi?
Ödüllerin en önemli katkısı izlediğiniz yolun doğruluğunun uluslararası arenada tescil edilmesidir. Ege Perla olarak İzmir’e değer katacak kaliteli içerikler üretip, misafirlerimize farklı deneyimler yaşayabilecekleri, güzel anılar biriktirebilecekleri etkinlik ve faaliyetler sunuyoruz. Bu sürecin sonunda aldığımız her ödül bir yandan ilerlediğimiz yolun doğruluğunu bizlere kanıtlarken diğer yandan ise sorumluluk bilincimizi daha da artırıyor. 

Bundan sonraki süreçte Ege Perla AVM’nin hedefleri neler?
Farklı peyzajımız, merkezi konumumuz ve doğa ile teknolojinin harmanlandığı yarı açık alışveriş merkezi modelimiz ile İzmirlilere yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. İzmir gibi geleceğin yükselen değeri olmaya aday bir kentin en çok gelişen bölgesinde yer alıyoruz.  Ege Perla ile İzmir’e değer katacak, yenilikçi bir yaklaşımla İzmir’e layık simge bir yapı ve deneyim merkezi oluşturmayı hedefliyoruz. 
İş GYO’nun tüm tecrübesini yansıttığı ve karma bir proje olarak öne çıkan Ege Perla, yaşam merkezi olarak hayata geçirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile şehrin çekim noktası olmaya devam edecektir.

nb

Yukarı