Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

ECE TÜRKİYE’DE YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

14.09.2018 - 12:12

STEFAN ZEISELMAIER, ECE TÜRKİYE’NİN YENİ CEO’SU OLARAK ATANDI.

Eylül 2018 itibariyle Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye CEO’su olarak atandı. Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye’den Ağustos sonu itibariyle ayrılma kararı alan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu’nun yerine geçti. Hacaoğlu, 12 senedir hizmet verdiği ECE Türkiye’den, kariyer yolunda aldığı yeni kararlar neticesinde ayrıldı. Buna istinaden ECE Türkiye Yönetim Kurulu, yeni CEO Stefan Zeiselmaier ve hâlihazırda görevine devam eden CFO Nuri Şapkacı’dan oluşacaktır.
ECE Grubu CIO’su Henrie W. Kötter, “ECE Türkiye’nin yönetimini Stefan Zeiselmaier’e emanet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Kendisi hem Almanya’da hem de uluslararası pazarlarımızda engin tecrübelere sahiptir. Ayrıca, sektörümüzde ve ECE Grubu içerisinde köklü bir geçmişi de bulunmaktadır.” dedi. Kötter ayrıca, “Sayın Hacaoğlu’nun görevinden ayrılma kararından üzüntü duyduk. Kendisine ECE Grubu’na katkılarından dolayı teşekkür ediyor, gelecekteki kariyerinde başarılar diliyorum.” diye ekledi.
Stefan Zeiselmaier, 1996 yılından beri ECE Grubunda görev alıyor.10 sene boyunca bünyesinde yer aldığı Alışveriş Merkezi Yönetimi departmanında, Almanya’daki pek çok alışveriş merkezinin sektöre arzını, açılışını ve yönetimini gerçekleştirmiştir. Ardından, 15 sene boyunca ECE Grubu Rusya operasyonlarından sorumlu olmuştur. Bu süreçte, hem yeni alışveriş merkezleri geliştirmiş hem de Rusya’da bir hizmet portföyü kurmayı başarmıştır. ECE Grubu için önemi büyük olan Stefan Zeiselmaier’in ECE Türkiye CEO’su olarak atanması, ECE Grubunun Türkiye’ye verdiği önemi ve ülkeye duyduğu bağlılığı bir kez daha göstermesi açısından da önemlidir.

nb

Yukarı