Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Dev seyahat markasından ikinci mağaza

17.10.2016 - 12:09

Abu Issa Holding’in sahibi,  Katarlı ünlü işadamı Ashraf Abu Issa’nın seyahate olan özel ilgisiyle hayat bulan, dünyanın en büyük ve en ünlü seyahat mağaza zinciri Mosafer, ikinci mağazasını Mall Of İstanbul’da açtı.

Arapçada ve birçok Asya dilinde ‘‘Yolcu/Gezgin’’ anlamına gelen, dünyada seyahat severlerin favori adresi Mosafer, dünyanın neresine giderseniz gidin, ihtiyaç duyacağınız en küçük detaya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. 
Bir seyahat nasıl daha keyifli ve konforlu yaşanır, seyahat etme sanatının incelikleri nedir fikriyle hayat bulan, amacı tüm gezginlerin ihtiyaçlarına en doğru yanıtı vermek olan Mosafer’in ikinci mağazası seyahatlerinizden önce uğrak noktanız olacak.


SEYAHATİNİZ İÇİN ARADIĞINIZ HER ŞEY MOSAFER’DE!
Mosafer’in Mall Of İstanbul şubesinde belki de daha önce hiç görmediğiniz bavullar, seyahat aksesuarları ve tasarımlarla tanışacaksınız. Mosafer’in ürün seçenekleri, seyahat dünyasında yaygın bir yaklaşım ile 3 ana gruba ayrılıyor; jet set seyahat eden ayrıcalıklı ihtiyaçları olanlar için First Class, sık sık iş seyahatlerine çıkan, öncelikli ihtiyacı iş seyahatini en verimli ve konforlu hale getirmek isteyenler için Business Class, eğlenceli tatiller, aile gezileri, hafta sonu kaçamakları esnasında fonksiyonel, inovatif ve keyifli seyahat çözümleriyle karşılaşmak isteyenler için ise Tourist Class temaları bulunuyor.
Türkiye’deki ikinci durağının rotasını Mall Of İstanbul olarak seçen ve 162 metrekarelik, Türkiye’deki en büyük mağazasını açan Mosafer, yeni keşiflere önem verenleri, kusursuz seyahatler ve deneyimler yaşamak isteyenleri bekliyor.

,

Yukarı