Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Dev emojilerle çılgın eğlence başlıyor

26.01.2017 - 16:09

Zengin marka karması ve yıl boyu süren eğlenceli aktiviteleri ile bölge halkının buluşma noktası olan Optimum, eğlenceli bir etkinliğe daha imza atıyor. Yoğun geçen ilk yarıyılın ardından Sömestr’ın tadını çıkaran çocuklar, Adana Optimum AVM’de, anlık yazışmaların eğlenceli karakterleri “Emoji”lerle eğlencenin tadını çıkarıyor.

Sosyal medyada duygu ve düşünceyi ifade etmek için kullanılan emoji karakterleri, 30 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında Optimum’un küçük misafirleri ile buluşuyor. 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, Sömestr tatilinin coşkusunu doyasıya yaşama fırsatı buluyor.

OPTİMUM’U DEV EMOJİLER SARACAK
Optimum’da dev emojilerle buluşacak çocuklar, etkinlik alanında; uzman eğitmenler eşliğinde çeşitli atölyelere katılacak. Minik misafirler, belirledikleri emoji ifadeleriyle kendi yüzlerinden emoji yaratarak tasarımlarını rozet olarak alabilecek, nail art etkinliğinde tırnaklarını emoji desenleri ile süsleyebilecek. Küçük katılımcılar, yaratıcılıklarını kullanarak kendi emojilerini oluşturup, Optimum AVM’nin koridorlarına yerleştirilen dev emoji dekorlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecek.

Tatilin son gününe kadar devam edecek etkinliğe 50 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyesi ziyaretçiler katılabilecek. Etkinliğe katılmak için kayıt noktasına başvuru yapılması yeterli olacak. 

nr

Yukarı