Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

DENEYİM ODAKLI TEKNOLOJİ ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ: EMAAR SQUARE MALL

28.07.2021 - 18:34

Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, teknolojiden ev elektroniğine dayanıklı tüketim ve elektronik alışverişleri Emaar’da keyifli bir deneyime dönüşüyor

Ferah açık hava alanları, rahat atmosferi ve geniş marka seçkisiyle öne çıkan Emaar Square Mall, şimdi de pek çok dayanıklı tüketim markasını bir araya topladığı özel alışveriş koridorunda ev elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin en gözde markalarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.Misafirlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan, alışverişi keyifli bir deneyime dönüştüren Emaar Square Mall Dayanıklı Tüketim Markaları Koridoru’nda Bosch ve Siemens’ten Electrolux’e, Beko’dan LG Electronics’e pek çok farklı dünya markası yer alıyor. Emaar Square Mall Dayanıklı Tüketim Markaları Koridoru yeni konseptlerdeki akıllı mağazalarda misafirlere deneyim odaklı alışveriş imkânı tanıyor. Dayanıklı tüketim markalarının yanı sıra teknolojinin devleri Media Markt, Dyson ve Samsung mağazaları ile Emaar müşterilerine ev alışverişi ile aynı anda elektronik ve teknoloji alışverişi fırsatı sunuyor.

Emaar Square Mall Dayanıklı Tüketim Markaları Koridoru…

İstanbul’un en büyük Bosch deneyim mağazası olma özelliği ile Emaar Square Mall Bosch’ta; tüketiciler, en yeni teknolojiye sahip ürünler hakkında her şey deneyimlenebilen bir modelde tüm çeşitleri bir arada görebiliyor. Siemens’in ‘Touch’ adını verdiği konsepteki ilk mağazası olan Emaar Square Mall Simens’in girişinde misafirleri diledikleri ürüne üç boyutlu modelleme teknolojisi ile ulaştıran dokunmatik ekran karşılıyor. Emaar Square Mall LG Electronics’in ise son teknolojiye sahip ürün ve hizmetleri deneyimleme imkânı sunan LG ThinQ alanı bulunuyor. Electrolux ve Beko mağazalarında ise en yeni teknolojiye sahip ürünler konuklarla buluşuyor.  

 

,

Yukarı