Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

“CINEMA NEOMARIN” VİZYONDA!

17.11.2017 - 13:46

Kapsamlı bir yenilenme sürecinden geçen Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi son teknoloji ses ve görüntü sistemlerine sahip 9 salonlu, 850 koltuk kapasiteli Cinema Neomarin sinemalarını geçtiğimiz günlerde sinemaseverlerle buluşturdu. 

CINEMA NEOMARİN HİZMETE AÇILDI
120 mağazası, yeme içme alanları ile 2007 yılında bu yana hizmet veren Neomarin Alışveriş Merkezi, yenilenen yüzü ile ziyaretçilerine farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Alışveriş merkezi içinde pek çok alanda yapılan yenilenme çalışmalarının yanısıra Cinema Neomarin sinemalarını geçtiğimiz günlerde hizmete açtı. 

SON TEKNOLOJİ GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMİ
Perdelerini aralayan Cinema Neomarin görüntü kalitesini zirveye taşıyan son teknoloji ürünü Sony 4K donanımı ve ses sistemlerinde Dolby Dijital’in yanı sıra ses teknolojisinde çığır açan Dolby Atmos donanımı ile harika bir seyir keyfi yaşatıyor. Modern bir çizgide tasarlanan 9 salon ve 850 koltuk kapasitesine sahip sinema, fuaye alanı içindeki oturma alanları ile misafirlerine farklı bir konsept sunuyor. 

AÇILIŞA ÖZEL UYGUN FİYAT
Cinema Neomarin özel indirimleri ve kampanyaları ile de sinema tutkunları için avantajlı bir sinema dünyası yaratıyor. Tüm vizyon filmlerini son teknoloji donanım ile misafirlerine sunan Cinema Neomarin açılışa özel 10 TL bilet fiyatı ile misafirlerine kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyor.
Kaliteli hizmeti ile ailenizin alışveriş merkezi olan Neomarin, kusursuz donanıma sahip sinema salonları ile sinemaseverleri farklı ve heyecanlı bir sinema deneyimine davet ediyor!

nr

Yukarı