Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Cefic tarafından yönetilen 3 AVM’ye 9 uluslararası ödül

06.09.2017 - 11:41

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM, geçtiğimiz yıl gerçekleşen “Minik Diş Dostları”, “Geppetto Usta’nın Atölyesi”, “Senin Mısraların” ve “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projeleri ile fark yaratarak dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde 1’i gold, 3’ü gümüş, 5’i de bronz ödül olmak üzere toplamda 9 ödüle layık görüldü.

Cefic yönetiminde bulunan 3 AVM, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14. kez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden kazandığı 9 ödülle büyük bir başarıya imza attı. Altın, gümüş ve bronz olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan ödül töreni 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor.
Cefic, yönetimini üstlendiği Palm City Mersin, CarrefourSA İçerenköy ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezlerinde “Önce İnsan” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları” etkinliği ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden “En İyi Müşteri Etkinliği” dalında 1 altın ve “Yılın Pazarlama Kampanyası” dalında 1 gümüş ödülü kazandı. 
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretçilerine hayal dünyasının kapılarını aralayarak; onları küçüklerin çizdiği büyüklerin yazdığı bir dünyada buluşturan “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi ise “Yılın Pazarlama Kampanyası” ve “Yılın İletişim ve PR Kampanyası” dallarında bronz ödüle layık görüldü.

nr

Yukarı