Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Carousel AVM'ye HERMES'den 4 Ödül Geldi

17.05.2018 - 09:46

Türkiye’nin Köklü ve eskimeyen alışveriş merkezlerinden Carousel Alışveriş merkezi bu yıl  Hermes Ödüllerinde 2 Platin ve 2 adet Gold ödül olmak üzere toplam 4 kategoride ödüle layık görüldü.

Dünyanın önde gelen Pazarlama Uzmanları tarafından kurulan, Pazarlama ve İletişim Platformu  AMCP(Association of Marketing and Communication Professionals) 1995 yılından beri Amerika’da Pazarlama ve iletişim alanında  gerçekleştirdiği Hermes  Creative  Ödülleri ile başarılı projeleri ödüllendiriyor. Türkiye’nin Köklü ve eskimeyen alışveriş merkezlerinden Carousel Alışveriş merkezi  bu yıl  Hermes Ödüllerinde  2 Platin ve 2 adet Gold ödül olmak üzere toplam 4 kategoride Ödüle layık görüldü. Daima ziyaretçileri nezdinde ve toplumsal alanda faydayı amaçlayarak yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal bilinci arttırmada önemli roller üstlenen Carousel Avm, bu kez de yaşanmışlıkların değerini ön plana çıkararak sosyal medya üzerinden  “Carousel’le Hatıralarım” yarışmasını hayata geçirdi.11-29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden kısa bir sürede gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı birbirinden renkli ve anlamlı bir çok hikaye, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Carousel alışveriş merkezi gerçekleştirdiği bu nostaljik yarışma ile  Platin dalda “Pazarlama iletişim kampanyası”,”Özel Etkinlik”,Gold dalda “Sosyal medya kampanyası” ve “Dijital Pazarlama kampanyası” kategorilerinde 4 ödülle başarısını taçlandırmanın haklı gururunu yaşadı.

 ödüller

nb

Yukarı