Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Capacity Sanat Galerisi açıldı

09.02.2017 - 17:20

Capacity, sanatsever misafirleri için kültür ve sanatın buluşma noktası olan sanat galerisini açtı. Capacity Sanat Galerisi’nin sanat yönetmenliğini Hale Kameroğlu üstleniyor.

Capacity Alışveriş Merkezi sanatsever misafirlerini unutmadı. Alışveriş ve eğlencenin sevilen adresi, sanat galerisi ile Bakırköy’ün kültür ve sanat için de buluşma noktası olacak. Sanat yönetmenliğini Hale Kameroğlu’nun üstlendiği Capacity Sanat Galerisi, misafirlerini her ay iki yeni sergi ile buluşturacak.

Capacity Sanat Galerisi’nde 7-19 Şubat tarihleri arasına Ayfer Yıldız’ın İstanbul’un tarihsel gerçekliğini ve şiirsel güzelliğini ön plana çıkartan resim sergisi gezilebilecek. Yıldız, resimlerinde bir dantel gibi ince ince işlediği İstanbul’u izleyenlere yeniden sevdiriyor.

Ayfer Yıldız’ın sergisinin ardından Capacity Sanat Galerisi, Bekir Üstün’ün resimlerine ev sahipliği yapacak. 20 Şubat-5 Mart tarihleri arasında gezilecek sergide Üstün’ün İstanbul peyzajları ile birlikte Anadolu’nun keyifli yaşantısını resmettiği eserleri yer alacak. Alışveriş merkezinin 2. katında yer alan sanat galerisi her gün saat 10.00 ile 22.00 arasında ziyaret edilebilecek.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, kafeleri, gece saat 02.00’ye kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

nb

Yukarı